Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Ár: 500 (vagy a teljes csomag 3000) + posta , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

Bubuka89

2012. október 3.

Illata finom, bár már eléggé ráuntam, anno még nagyon rajongtam érte, de már ellaposodott. Mint izzadásgátló, elmegy. Találkoztam már jobbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

xena123

2012. szeptember 29.

Nagyon jó vanília illata van, százszor jobb mint a naturals vaníliás testápolójának, izzadásgátlással kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert én nem vagyok izzadós, viszont sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Nautilus

2012. szeptember 6.

Abszolút hatásos, olcsó, jó illatú! Eldöntve hajlamos folyni kissé, meg amúgy is alapos mennyiség jön belőle, de ha odafigyelek, hogy annyit kenjek belőle, amennyi szükséges, nagyon sokáig kitart. Hasonló összetételű és hatású társait drágábban látom a polcokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Anna28

2012. augusztus 1.

Szeretem az Avon golyós deóit, ez a kedvenc illatom! Jó áron rendelhetőek, és egész napos "védelmet" biztosít! :) Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

RozaVonT

2012. július 29.

0!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

0!!!!!!!!!!!!!

bunieka

2012. július 21.

Én is azt gondoltam hogy nem fog érni semmit, de alaposan meglepett. Azelőtt utáltam a golyós deókat, nem száradnak meg, semmit sem érnek izzadásgátlás szempontjából... míg végül rá kellett kényszerülnöm erre a darabra. Nagyon meglepett, mert minden szempontból kifogástalan volt. Talán parfümmel nem épp a legjobb választás, hiszen határozott illata van, nyilván a far away parfüm mellé készült... de ha épp nem használok parfümöt, akkor egyedül is elillatozgat magában. Szerintem aki kíváncsi erre a termékre, az ne hagyatkozzon ezekre a véleményekre, hiszen látható hogy van akinek bevált, van akinek nem. 300-400 forintot bőven megér, akkor is hogyha utána elajándékozod, mert nem jött be. Nekem a Dove Invisible dry sem tartott annyi ideig mint ez, sőt, pár óra múlva már bűzlök tőle, na de az egy másik történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

szisszike1

2012. július 21.

Érdekes, nekem használt. Az Avonos parfümös golyós deók többsége nem ér semmit, de ez valamiért bejött, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

sissy93

2012. július 17.

A hatása jó volt, az illata is tetszett (érdekes, de parfümben már nem jön be, túl tömény), akciósan megéri. Vannak nála jobbak, de egyszer elhasználgattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Pixie83.

2012. július 17.

Nekem nincs rá panaszom. Közepes minőségű szerintem, és jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Nekem nincs rá panaszom. Közepes minőségű szerintem, és jó illatú.

Catcake

2012. június 1.

Szerintem jó. Az illata miatt van, szagelűzés képpen, nem azért hogy ne izzadj le :D nem véletlenül van most külön izzadás elleni dezodora az avonnak. Nagyon jó az illata, Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol