Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Elbűvölő és romantikus illat a jázmin egzotikus, a vanília fűszeres és a pézsma érzéki jegyeivel. A visszafogott, mégis izgató illatkompozíció kifejezetten a romantikus, titokzatos, álmodozó nőnek készült.

Méret: 50 ml

Ár: 500 (vagy a teljes csomag 3000) + posta , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4., 15.), Göd, Fót, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

t.greti

2012. április 13.

az összes Avonos dezodorra elmmondhatom, hogy rossz minőségűek. nem szárad meg, sárga foltot hagy a ruhán, és nem véd az izzadás és a szag ellen sem. Annyit ér, amennyibe is kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

szines

2012. április 1.

Nemrég kaptam. Illatra jó de egyébként semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Nemrég kaptam. Illatra jó de egyébként semmit nem ér.

Judiit

2012. március 25.

Még régebben kaptam. Az illata nem tetszett, hatása meg semmi nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 25.

Még régebben kaptam. Az illata nem tetszett, hatása meg semmi nem volt.

albertinablogg

2012. március 25.

Dezodorálásra nem alkalmas, viszont az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Dezodorálásra nem alkalmas, viszont az illata kellemes.

Adriana

2012. március 24.

Kaptam valamikor ajándékba egy ilyet, magamnak sosem vennék golyós dezodort, de azért kipróbáltam. Az illata elment, de semmit nem használt tulajdonképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Timibaba27

2012. március 8.

Aki szereti a púderes, édes illatokat annak tökéletes, nekem túl sok, és a dezodorálása sem valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol