Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angela88

2021. augusztus 25.

Csak mintám van belőle, de nem tudok negatívumot írni róla. Édes, nekem nem az a cukros, hanem inkább trópusi gyümölcsös-vaníliás-rágógumis illat. Nekem tetszik - bár van több parfümöm is, amelyeket jobban szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Ennél az illatnál szerintem 2 opció van. Vagy igen vagy nem. Nekem nagyon nem. Sok. Brutálisan sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

hencikee0114

2021. július 27.

A Treselle mellett ez a másik - számomra finom illat az Avontól, ami még tartós is. Olyan szempontból egyedi a maga nemében, hogy rögtön tudja az ember, melyik parfümről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

CandyShimmer

2021. július 27.

Örök kedvenc. Nagyon nagy hiba volt hogy most megváltoztatták a csomagolást. Más az üvegcse és a kupak színe. Egy ilyen örök klasszikus parfüm üvegcséjét meg kellett volna hagyni olyannak amilyennek megismertük

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Marina89

2021. július 3.

Kellemes illatú és tartós is. Már gyerekkoromban is használta anyukám, igazi anyu illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

d.anett89

2021. május 24.

Mai napig használom. Nagyon szeretem. Tartós. Viszont elég baromság H "molettek illata". Ilyen baromságot írni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Bridge29

2021. május 24.

Édes erős és tartós. Karakteres. Használtam ugyan én is ,de sztem a molettebb hölgyek illata. Kedvez neki a hűvös nyáron túl sok lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

pirospipacsocska

2021. május 9.

Anyukám egyik kedvenc parfümje,most is szívesen használja a kedvező ára,és a tartóssága miatt.Tini koromban én is használtam persze.Nekem kifújáskor erős,intenzív az illatkavalkád,de aztán szépen lassan csillapodik,és egy kellemes,meleg,édes-fűszeres,hosszan tartó illat marad meg.Az biztos,hogy egy megosztó illat,nem mindenkinek áll jól.És itt is fontos:a több,kevesebb elve,nem szabad sokat fújni belőle.De ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

Natalie

2021. március 31.

Kimondottan téli illatnak gondolom,de nem magamon,bár nem irritál,nem vagyok rosszul tőle. Tény,hogy sokan nem megfelelő alkalomhoz,nem megfelelő évszakban és mennyiségben használják,de ezt más illatokkal is elkövetik. Ritka és drága finomságokat is tönkre lehet vágni emiatt. Engem szerencsére nem zavar,az embereket nem ilyesmi alapján ítélem meg. Lehet valaki drága,tökéletes illatfátyolba burkolva,ha emellett egy bunkó,tajparaszt( ez földrajzi elhelyezkedéstől független!)és alkalmatlan arra,hogy mondjuk megfogalmazzon egy kritikát,vagy intelligensen megnyilvánuljon. Az illat maga édes,számomra van mélysége is,de kizárólag bizonyos hőfok alatt. Melegben és sokat fújva garantáltan fejfájdító lehet az erre érzékenyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

Lanita86

2021. február 22.

Évek óta volt egy parfüm, amit ha messziről megéreztem, undorral vegyes érdeklődéssel kerestem, ki a fene fúj magára ilyen borzalmat. Nagyon sokszor éreztem, de sosem tudtam, melyik parfüm az, és mivel sokszor rendelek vakon parfümöt, mindig imádkoztam, nehogy egyszer véletlenül az az illat érkezzen meg. De kb. 15 éve rejtély, mi lehet ez. Aztán ma egy ismerősömön megéreztem és gyorsan megkérdeztem, milyen parfümöt használ, a válasz a Far away. Ez az egyetlen parfüm eddigi életemben, amitől tényleg szó szerint rosszul vagyok és soha senkin nem volt finom illata. Érdekes, hogy mennyien szeretik, mert tényleg nagyon sokszor csapott már orrba járműveken, utcán, bárhol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.