Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Moncherrys

2021. február 17.

Jó kis cukros édes illat, hidegebb időkben veszem elő.Nagyon tartós, nem kell újrafújni napközben. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

tothbetti53

2021. február 16.

Nem is értem mit gondoltam mikor megrendeltem....Annyira rossz szaga van hogy wc illatosítónak sem használnám.Szörnyű.És egyáltalán nics édeskés illata pedig arra számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Burgundy.Dahlia

2021. február 11.

Kellemes illat, avonhoz képest tartós, de a glamour változata sokkal inkább bejött. Ez hétköznapibb illat (bár elég erőteljes ez is), de annyira nem tetszett, hogy ez legyen a mindennapi illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Namjoon150330

2021. január 17.

Már nem is tudom hányadik üveg van meg belőle. Egyik kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Már nem is tudom hányadik üveg van meg belőle. Egyik kedvenc :)

Lia.25

2020. december 6.

A regi finom illatu parfum...amibol mar en kicsit sokat szagoltam de amugy jo!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

A regi finom illatu parfum...amibol mar en kicsit sokat szagoltam de amugy jo!

Monica83

2020. november 23.

Sokszor újravettem, de nem használom folyamatosan. Nagyon tartós..Szerintem egy parfüm is olyan mint az öltözèk.. Passzolnia kell az egyènisèghez. Épp ezért ez az illat sem való mindenkinek .Hercegnőknek rózsaszín ruhában NEM ajánlom...😆 Èrettebb, fűszeres, karakteres illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Bellana

2020. november 23.

Egy kellemes, vaníliás-fűszeres illat, hűvösebb időkre igazán ideális. Sajnos számomra nem lett szerelem, de nem rossz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Echooo

2020. október 26.

Én nem használok niche illatokat (még), majd talán kipróbálok párat., és mégis szégyellem ezt az illatot :D 24-5 éves koromig gyűlöltem. Aztán nem tudom, mi a fene történt, de imádom azóta. Igyekszem nem fújkálni sűrűn, mert tényleg olyan, mint egy szar pasiválasztás, majdhogynem szabadkozni akarok miatta, még ha hülyeség is. Mert emlékszem, milyen elementáris undort váltott ki belőlem, nem akarok másokat sokkolni :D De szeretem. Nagyon. És amikor nem terrorcselekménynek minősül, mert épp nincsenek olyan sokan körülöttem, fel is fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

fks_viktoria

2020. október 26.

Ez az a parfüm amit az ember vagy imád, vagy hányingere van :)
Én imádom. Viszont a családba mindenki utálja.
Erősnek erős illata van az biztos!
De aki szereti az erős illatokat, annak jó választás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Ez az a parfüm amit az ember vagy imád, vagy hányingere van :)
Én imádom. Viszont a családba mindenki utálja.
Erősnek erős illata van az biztos!
De aki szereti az erős illatokat, annak jó választás :)

Olinda

2020. október 26.

Jó is, meg nem is... Szeretem is, meg nem is. Teljesen kettős érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban. Ez volt az első "komolyabb" parfümöm a gimis évek alatt, akkor féltve őrzött kincs volt, nagyon szerettem, nagyon ritkán csak nagyon keveset fújtam, nagyon spórolni akartam vele, hogy minél később fogyjon el. Megrögzött parfümmániásként természetesen most is van itthon belőle, de mára már annyira azért nem kedvenc. Kerestem a megfelelő kifejezést erre a parfümre, de a legtalálóbbra pont itt leltem rá az egyik korábbi hozzászólásban: elcsépelt... És valóban... De rettenetesen... Ez az az illat, amit ha megérzel valakin, egyből tudod, hogy ez az, tényleg rengetegen rendelkeznek ezzel a parfümmel, szinte nincs olyan, ha kilépek az utcára, ne érezzem meg valakin. Így nekem ez a parfüm az olcsó parfümök totális középszerűségébe süllyedt, nincs benne semmi eredeti... Na és itt jön a kettősség: ettől függetlenül én is használom. Már csak téli parfümként nagyon ritkán, mert nekem már az erőssége rettenetesen fújtogató, leginkább csak a nagyon hideg időben van kedvem magamra fújni, de akkor meg néha még jól is esik, viszont használat utàn legalább három napig ezt érzem a sálamon, téli kabátomon, a hajamban, és ennek az erősségét semmilyen màs parfüm nem is írja felül. Utána biztos, hogy újra megint nincs kedvem fújni hetekig. Éppen ezért végszóként is csak annyit tudok írni, mint amivel kezdtem is: jó is, meg nem is... Szeretem is, meg nem is... (De újra venni azért biztosan, hogy soha többet nem fogom. 😅)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.