Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

klaudia901013

2020. október 23.

Örökzöld illat, ami már többször újravettem. Nem tolakodó de mégis erős illat, és nagyon tartós, másnap is érezni rajtam vagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Viki0922

2020. szeptember 15.

Számomra ez az igazi. Több parfümöt kaptam/vettem már, viszont mégis ez az,aminek az illata és a tartóssága a legjobban megfogott. Érdekes,hogy a véleményezők egyik fele nagyon dicséri, a másik pedig utálja. Én az első táborba tartozom🤟🏻🥰. Különleges illat, amit bárhol felismerek. Nagyon ritkán volt olyan,hogy napközben másodjára is fújtam magamra belőle,mivel a reggeli 2 db fújás tökéletesen elég volt, számomra egyáltalán nem tolakodó. Imádom.
20/L

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

20/L

Alizani

2020. augusztus 7.

Sem magamon sem másokon nem tetszett, számomra borzasztóan erős és tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Sem magamon sem másokon nem tetszett, számomra borzasztóan erős és tolakodó.

Lokitheprincess

2020. július 28.

Egy másik parfüm tetszett meg nagyon az avontól, úgy éreztem ez az én illatom lesz, rendeltem is egy hatalmas üveggel. Rendeltem egy Far Awayt is, a móka kedvéért, emlékszem ilyen volt anyámnak, mamának, nagynéninek anno, de az illatára egyáltalán nem emlékeztem.. Nos, mióta megjött a csomag, az "én illatomból" kettőt sikerült fújni, ugyanis a Far Awayt használom. Senkin nem éreztem ezt az illatot az elmúlt kb 10 évben, igazán különlegesnek érzem magam vele. Szerintem nem sok, csínján kell bánni vele, reggel 3 fújás egész napra elég. Mások szerint kellemes illata van, nem tolakodó, de mindig érezni rajtam. Férfi kollégák név szerint is felismerték :D azt hiszem megtaláltam az igazi én illatomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

enimandoki

2020. június 25.

Nagyon szeretem, tobb mint 10 eve hasznalom. Tartos es megsem tul sok. Nem ertem azokat akik "fujolnak" ra, pedig egyaltalan nem buzos. En imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Dori1976

2020. június 18.

Soha nem vettem meg ezt a parfümöt, mert annyira nem tetszett másokon, hogy mi ez a borzalom. Szinte fojtogat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

lacrymosa88

2020. június 6.

Anyukám egyik kedvelt illata. Nekem olyan semmilyen, elmegy, de nem fújnám magamra. Emlékszem, régebben locsolkodás alkalmával egyik srác ezt a parfümöt használta.:-) Arra bőven megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Zuri001

2020. május 16.

Szerintem ez az az illat amit mindenki felismer rögtön. Ez azért elárul valamit! Én hol szerettem ,hol pedig utáltam őt. Édeskés , tömény és kicsit fűszeres illat. A tartósságával nincsen baj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

MLotti

2020. február 16.

Anyukám illata volt a 90-es években. Sok szép emléket hordoz. Ma, már felnőtt fejjel én is előszeretettel használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Bonnieoo7

2020. február 6.

Kamaszkorom illata 1999 ahogy én emlékszem rá, minden 5. nőnemű ezt viselte, korosztálytól függetlenül. Nekem talán hintőpor volt és parfüm, ami rámpunnyadt, pedig tetszett, de elcsépelt lett. Volt 1 osztálytársam, akinek nagyon jól állt, naponta többször megcsapott a finom illat. Magamon már nem nagyon éreztem olyan jónak, de hát ez ilyen... aztán most újra "megkívántam" így érkezik a jövőhéten a 30 ml-s verzió. Nagyon remélem, hogy jóban leszünk! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.