Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

merdzso4

2020. február 6.

Nagyon tartós , édes, kicsit erőszakosan karakteres. Imádom! Sok sok éve használom. Megunhatatlan! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Timo6

2020. február 2.

Évekig használtam még a középiskolában. Fincsi, tartós illat. Sok emléket hordoz. Nem tudom tudnám-e újra viselni és hogy lenne - e újra helye a parfümös hajócskámon. De az illat a sok szép együtt töltött évért, a jó árért, a tartósságért megkapja az öt csillagot. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

petrus90

2020. január 17.

Van itthon egy üveggel, a gyerekkorom illata, a 90es évek illata. Ilyet ma már nem alkotnak a parfümörök az biztos. Teljesen más illatvilág es hogy tetszik nem tetszik az izles dolga de az biztos hogy hasonlo illat nem létezik! Ha kicsit értesz hozzá läthatod hogy az új generációs divatillatok mind egy sémàra épülnek es mär nem olyan merészek mint a regi illatok. A fiatalabb generáció 'nyanya' 'büdös'nek illeti pl ezt az illatot is de fogadni mernék a Cacharel es Dior poison es az Opiumra is ezt mondanák :p szóval a nosztalgikus illatok kedvelöinek ajánlom. Oh igen és tartós valamiért ez nem száll el olyan hamar🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

E2i99p

2020. január 16.

Régen gimis koromban nem szerettem, utáltam, a világ legbüdösebb illatának tartottam. Most, hogy 25 lettem, imádom és jól esik magamra fújni. Most értem meg rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

doloresumbridge

2020. január 3.

Ajándékba kaptam. Az, hogy büdös, csak azután derült ki számomra, hogy befújtam magamat és jól megölelgettem a páromat. Most mindketten büdösek vagyunk és szenvedünk. Ez a parfüm lerobbanthatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

bleauwsy

2019. december 27.

Kifejezetten tartós, markáns illat. Nagyon szeretem mert minden évszakban és eseményen megállja a helyét akár egész napon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Anita97

2019. december 18.

Imádom
Tartós, kellemes, édes illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Imádom
Tartós, kellemes, édes illatú

mini03

2019. november 1.

Tavaly télen használtam el belőle a 10ml-es kiszerelésűt. A hideg időben nagyon tetszett az erős, testes illata. Idén újra megpróbálkoztam vele, egy nagyobb üvegcsével. Valamiért most nem lettünk barátok. Kicsit alkoholos, kicsit szúrós, idő kell míg kellemesebbé válik. A párom is csak órák múlva jegyezte meg, hogy végül is finom az illata. A kifujás utáni már-már túl erős illatkompozíció miatt húzok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Adrienn1024

2019. október 25.

Mélysége van. Az első igazán intenzív parfümmel való találkozásom vele volt anno, a "megboldogult" 90-es években:-))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

manoka55

2019. október 23.

Imádom, mindig újraveszem ha kifogy. Tartós, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Imádom, mindig újraveszem ha kifogy. Tartós, kellemes illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.