Avon

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1700 Ft, 2499 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde

Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Far Away minta
Ár: 490 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen, vagy Foxpost/posta
Ár: 2.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Regina26

2019. február 17.

Egyik kedvenc parfümöm. Finom, kellemes illata van. Szuper tartós! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Egyik kedvenc parfümöm. Finom, kellemes illata van. Szuper tartós! :D

Ottiilia26

2019. január 27.

Túl édes nekem spec hányingerem van a szagától! Nagyon tartós amúgy de nem ő lesz az én illatom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Kedvenc parfümöm. Már nem is tudom hanyadikat használom. Isteni az illata, megszállottja vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Parfuwoman

2018. december 31.

Nagyon kiváncsi voltam rá,aztán rájöttem ,hogy ismerem. Először mikor magamra fújtam,még tetszett is,kellemesen édeskés ,orientális illatnak tűnt ,bár van ereje,az tény. Én általában szeretem a mások által soknak és “tolakodónak”minősített alkotásokat ,de ez már valóban túlzás... Megundorodtam tőle én is,még a kis fújósomat sem tudtam elhasználni . Tartóssága ,szillázsa kifogástalan (mint sok,számomra unszimpatikus illat esetében ). Elnézést a kedvelőitől,ez az őszinte véleményem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 31.

silence

2018. december 31.

Na, ez az az illat, amitől falra tudnék mászni! 😱 Valami kifejezetten taszít benne, hacsak megérzem valakin, felfordul a gyomrom és ki tudnék szaladni a világból! 😫
Elnézést kérek a rajongóitól, de ezt a Far Awayt nekem nem tudja elfogadni az orrom, sok-sok év alatt sem sikerült megbarátkoznom vele 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Blackxentric

2018. december 29.

Munkatársam kedvence. Szerencsére nem használ belőle annyit, hogy érezzem. Számomra iszonyat tömény és fullasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Rekaa24

2018. december 29.

Nagyon szeretem, finom, kellemes illata van. Nagyon tartós. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nina1205

2018. december 18.

Meg kell védjem, én szeretem. Persze tényleg egy cukorból és szirupból készült atombomba, de ez volt az első parfüm életemben, még bőven tojáshéjjal a fenekemen, ami igazán tetszett és kategória tekintetében a mai napig is az orientális-virágos, orientális-édes vonalon mozgok. Talán ez a megalapozója az egésznek, ki tudja... Különben nagyon sokáig nem gondoltam rá öreges illatként, aztán sajnos egyszer megláttam egy 70 környéki családi barát néni fürdőszobájában, azóta azért magamra már nem fújnám. Viszont a tartósságáért és emlékként mindenképp megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

HNReni

2018. december 15.

Egyik barátnőm használta még anno gimiben, rajta nagyon tetszett, szerettem az illatát. Ezért gondoltam a régi idők emlékére beszerzek egyet ha már akkor ennyire tetszett. Sajnos magamon nekem túl édes, elég émelyítő ha a nyakamra fújom. Tartóssága közepes. Elhasználom, de újra nem veszem. Aki szereti a nagyon édes illatokat annak jó lehet, nekem túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

blackrose

2018. december 7.

Az egyik nagyim használja amióta az eszemet tudom. Kellemes illatú,kicsit keleties finom lègies de egyszerre tömèny is. Sosem tudtam eldönteni hogy inkább elegáns illat vagy hètköznapi. Aztán eldöntöttem,hogy ez a nagyim illata. Szerintem nem öreges, de tudni kell viselni ès bizony kell hozzá a megfelelő karakter. Ès bár tudom,hogy nincs az illatjegyek között számomra púderes benyomást kelt. Ez olyan klasszikusnak számít már lassan, mint a Chanel. Persze nem ugyanaz a kategória, de ha Avon akkor a legtöbbeknek a Far Away jut eszèbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.