Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Cynthia Rowley szeszélyes divatkollekcióinak valódi kiteljesedése ez a csábító, nőies és játékos illat.

A bohó, virágos aromákat meleg fás jegyek és pézsma öleli körül.

Főbb illatkomponensei: liliom, frézia, kasmírfa, vanília, pézsma, szantálfa.

zizi

Korcsoport: >54
2013. szeptember 11.

Csodás tartós illat kár, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Csodás tartós illat kár, hogy nem gyártják már.

Lunita

2013. szeptember 11.

Jaj-jaj, szörnyű. :(( pacsulis-garatingerlős-bóvli hatású a számomra, nem hiszem,hogy ismerte az illatot a névadója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

hjh666

2013. június 25.

Kaptam, továbbajándékoztam. Akinek elajándékoztam nekiadta valakinek. Husvéti nagyon erős kölni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Csajszi26

2013. április 29.

Nekem nagyon erős, de néha mégis tetszik... nagyon érdekes :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

Nekem nagyon erős, de néha mégis tetszik... nagyon érdekes :-P

Reb

2012. szeptember 13.

Ez volt az első parfümöm és még mindig tart! Megláttam a katalógusban a teszterét, első reakcióm ez volt: "Ez virágbolt-illatú!" Ezután megkaptam ajándékba. Azóta én is ilyen se-veled-se-nélküled kapcsolatban vagyok vele, mondhatni, ez az én "Krasznaja Moszkvám": TÉNYLEG nagyon finom illata van, de TÉNYLEG nagyon könnyű túladagolni. Akkor viszont nem "virágboltos" lesz, hanem valami nagyon tömény "avonszagú". De ha eltalálod a mennyiséget, akkor észbontóan finom illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

boglarka88849

2012. július 18.

A Petal változatot rendeltem meg vagy 2x-er, 3x-or; nagyon finom, friss, virágos, üde illat, igazán csajos.Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

nimatika

2012. július 5.

Nekem nagyon tetszett,igazi virágillat és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Nekem nagyon tetszett,igazi virágillat és nagyon tartós.

matine91

2012. június 9.

kicsi erős illata van, egy buliba mentem barátnőmmel és otthonhagytam a parfümömet, szóval egy átbulizott éjszaka után frissen pancsolva magamra fújtam és onnan egyből a suliba mentünk pont tökéletes volt arra hogy ébren tartson :D de a csomagolása nagyon cuki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

auroramist

2012. április 17.

Erős, büdös virágillata van. Nem a legjobb választás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 17.

Erős, büdös virágillata van. Nem a legjobb választás szerintem.

nagyevus

2012. március 3.

Egyszerűen nem bírtam elviselni magamon. Erősnek és büdös pacsulinak éreztem. Gyorsan megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol