Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Cynthia Rowley szeszélyes divatkollekcióinak valódi kiteljesedése ez a csábító, nőies és játékos illat.

A bohó, virágos aromákat meleg fás jegyek és pézsma öleli körül.

Főbb illatkomponensei: liliom, frézia, kasmírfa, vanília, pézsma, szantálfa.

timcsi76

2012. február 25.

Hát ez nagyon érdekes! Olvasva az előttem lévő hozzászólásokat, én is pont úgy éreztem, hogy hol nagyon tetszett az illat, hol meg annak ellenére, hogy tetszett, mégis zavart az intenzitása. Pedig egy nagyon kellemes illat lenne, ha nem lenne ennyire erős. Nem tudtam hova tenni, ezért végül nem rendeltem meg (barátnőm viszont igen), csak a testápolóját használtam, az kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Krisz

2012. január 26.

Kár, hogy már nem lehet kapni, én nagyon szerettem. Extra tartós és nem kell belőle sokat fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

chickweed

2012. január 22.

Mint egy temetői virágbolt.. Az egyik barátnőmnek sajnos ilyen van, és nagyon szeret "megfürödni" benne. Kissé elviselhetetlen ez a túl sok virág. De legalább tartós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

azursatellite

2011. augusztus 1.

Az üvegcsét imádom, nagyon cuki. Az illata legtöbbször sok nekem, annyira nagyon virágos, csak néha-néha van hozzá kedvem. Ajándékba kaptam, de én többet vártam volna tőle, márcsak azért is mert a legtöbb avonos parfüm illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Stina

2011. július 6.

Kap egy hármast, mert az illatát nem tudom hová tenni: néha ki nem állhatom, máskor meg tetszik. Mezei virágokból kötött csokorra emlékeztet - nagyon szép, csak belekerült egy-két erősebb/kellemetlenebb illat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol