Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, az összetevőket feltöltötte: huncutka, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• friss, habzó formulájával energizálja, kondícionálja és puhítja a durva bőrt
  • felfrissíti és puhítja a lábakat
  • eltávolítja az elhalt hámsejteket

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pöti

2013. május 20.

Szeretem. Jól radíroz, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

Szeretem. Jól radíroz, az illata is kellemes.

kissbarbara1990

2013. május 12.

2013.04.21.:A tengeri sós lábfürdető után használom. Kellemes illata van. Nem radíroz őrült módjára de azért érződik a hatása. Kevés is elég belőle egy használatnál. Egyenlőre 4,de hosszabb távon lehet feltornázza magát 5-re :)

2013.05.12.: Nagyon megszerettem ezt a radírt. Annyira bevált a lábaimon, hogy nem hagyott nyugodni és arcon és testen is használom már. Nagyon jól radíroz, vannak benne nagyobb szemcsék is,de nem sérti fel a bőrt. És annyira nagyon puha lesz tőle a bőröm <3 A mostani katalógusban 599.-, rendeltem is 2-t tartalékba. 4 csillagról feltornázta magát 5-re :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

little_amadeus333

2013. május 11.

Az eddigi legjobb lábradír, amit használtam. Jól radíroz, friss és remek az illata! Így nyárra az egyik legjobb választás, és tutii, hogy újra fogom venni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

agi.greendaygirl

2013. április 28.

nahát, málna mag olaj és kókuszolaj.. erre nem számítottam :)
Szóval, azt hiszem megvan az eddig használt legjobb lábradírom! Nagyon jók a szemcséi, azt hiszem kisebb és nagyobb méretűek is vannak benne, megfelelően durvák, jól radíroz. Az illata nagyon tetszik, frissítő, különösen nyáron lesz majd jó használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

nahát, málna mag olaj és kókuszolaj.. erre nem számítottam :)

Béatrice

2013. április 14.

Jól radíroz, puhítja a lábam és imádom az illatát. :) Viszonylag sűrűn használom, de még mindig van belőle. Szerintem nyárra ismét beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Lori99

2013. március 7.

Radírozás: 1 csillag
Bőrpuhítás: 5 csillag
Illat: 5 csillag
Nálam a radírozó hatás elmaradása miatt összességében csak 3-at érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Radírozás: 1 csillag
Bőrpuhítás: 5 csillag
Illat: 5 csillag
Nálam a radírozó hatás elmaradása miatt összességében csak 3-at érdemel.

dinacica144

2013. március 4.

Az illata jó,nekem puhább volt a bőröm miután leradíroztam a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Az illata jó,nekem puhább volt a bőröm miután leradíroztam a lábam.

floraligeti

2013. január 4.

Az illata fogott meg, de maga a termék nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az illata jó, de a radír nem radíroz a krémje pedig nem puhít. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Leilaa

2012. november 14.

Jó az illata, nekem sajnos hamar elfogyott. Látványos radírozást nem vettem észre, puhítani viszont puhította a lábam. Élénkítő lábfürdetővel együtt használtam, úgy bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

andrej

2012. november 4.

Nagyon jó az illata, talán ez a legjobb benne.
Radírozó hatást nem nagyon éreztem, de puhává tette a lábaimat és az összetevői sem a legjobbak, viszont mindezek ellenére tényleg frissítő érzés volt használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Nagyon jó az illata, talán ez a legjobb benne.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.