Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barczyagi, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

b.orsolya

2013. május 28.

Az illata nagyon kellemes, főleg nyáron. De nagy hatása nincs, talán annyi, hogy hűsíti a fáradt lábakat, de én nem vettem észre, hogy hidratált volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Béatrice

2013. április 14.

Hidratál valamennyire, de semmi különös, egy sima testápolóval is ugyanezt érem el. Az illata nagyon tetszik, számomra ez olyan nyárias illat, de így valahogy télen annyira nem volt kedvem hozzá, most kezdtem el újból használni. Akciósan vettem 450 Ft-ért, annyit megért, de az eredeti árát nem fizetném ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

kozlokova73

2013. március 4.

Nem kell belole sokat hasznalni es csak furdes,zuhany vagy pilingezes utan. Fantasztikus puha selymes tole a bor. En csak ajanlani tudom. amugy mint minden uj termeket egy reszen jo kiprobalni,aztan ha jo randesen hasznalni. Amig ez a termek forgalomba lessz,csak ezt veszem. az illata fura de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.

gothy

2012. október 27.

Én szeretem, hogy ilyen gél állagú, és az illata is tetszik. A hozzá való radírral együtt használom. Nagyon puha és hidratált lesz tőle a lábam. Teljesen egyetértek cnita-val :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

fatime

2012. szeptember 19.

Az illata kellemes, nehezen szívódik fel, de engem ez nem zavar, kevésbé szárad ki tőle a lábfejem, remélem a hidegebb időben is jól teljesít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

cnita

2012. július 12.

A foot works termékek közül kimagaslóan a legjobb lábápoló! Lábmasszázshoz is jól alkalmazható. Selymessé varázsolja a tappancsokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

bridgeta28

2012. július 1.

Pedikür utána ezzel bekenni a lábat üdítő élmény, nagyon selymes lesz tőle a láb, hamar beszívódik és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

mikoto.nina

2012. július 1.

Nekem tetszik az illata, kevés kell belőle kicsit nehezen szívódik fel ezért csak 4 pont, de jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

TijuMK

2012. június 30.

Én nem érzem ragadósnak, olyan az állaga mint a Fenistil gel-nek szóval ilyen géles kocsonyás szerű. Nehezen szívódik be de utána nem érzem a bőrkeményedéseket csak sajnos a hatás nem tart sokáig. A planet spa holt tengeres lábkréme 5ször ilyen jó és nem is sokkal drágább. Még 1szer nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

vrekas

2012. február 23.

Nagyon kellemesen frissít, viszont egy kissé ragadós, és nekem elég nehezen szívódik fel. Ezen kívül nincs vele problémán. Használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Algae Extract

Színező anyag. (Zöld)