Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barczyagi, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Maddie

2012. január 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet, kiadósan hidratálja a láb bőrét. Nagyon gazdag az állaga, tényleg olyan, mint egy balzsam, és szerintem egyáltalán nem ragadós, bár én mindig zoknit húzok a lábamra, miután bekentem (és úgy alszok). Nem utolsó sorban az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

szaniblue

2012. január 6.

Az illata nagyon jó "tengeres" :) Én a hozzá való lábradírt is szeretem. Az olyan mintha apró kavicsok meg homok lenne benne. Jól ápol, egész hamar be is szívódik és én az állagát is szeretem, csak az a baj vele, hogy kicsit ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Irish

2011. december 22.

Ragacsos és nehezen szívódik fel, amin még a bedörzsölés sem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 22.

Ragacsos és nehezen szívódik fel, amin még a bedörzsölés sem segít.

Nefertiti

2011. december 9.

Az illata jo, de az allaga :s nekem nem ez lett a kedvenc labapolom, viszont a radiorozoja az isteni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

BabaCica92

2011. október 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, puha érzést nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, puha érzést nyújt

keresztesivett

2011. október 22.

Rossz az illata és az egész lábam ragad tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

Rossz az illata és az egész lábam ragad tőle.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Algae Extract

Színező anyag. (Zöld)