Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Levendulás spray, mely nyugtató levendulával és teafaolajjal dezodorálja és felfrissíti a fáradt lábaidat.

• a levendula antiszeptikus és gyulladáscsökkentő hatású
  • kellemes illata nyugató hatással van a testre és lélekre egyaránt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gothy

2013. augusztus 23.

Szeretem az Avon Foot Works levendulás termékeit, de ez a lábspray nagyon nem jött be. Borzasztóan erős, alkoholos illata van. Persze frissít, de hiába, ha nem bírom az illatát:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ivlisz

2013. július 2.

Nagyon erős alkoholos, émelyítő illata van. Sokáig érezni lehet abban a helyiségben, ahol használtam. Viszonylag gyorsan fogy, sok kell belőle. Ezeket leszámítva a hatásával nagyjából elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

lilielli

2013. március 18.

Imádom az illatát! Igaz, nem sokáig érzem, hogy hűsít, dezodorál, bár nekem nem is büdi a lábam a nagy melegbe se, csak izzad. Arra jó, hogy azért mégiscsak legyen valami, hogy tutira ne legyen büdi a lábam....!! De hát ha 42 fok van nyáron, mi az ami segít, hogy a zárt cipőben is jól érezze magát az ember??? Ezt használtam tavaly nyáron, amikor a nagy melegbe mentem dolgozni és zárt cipő volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

ForestNymph

2012. december 25.

Úgy látszik csak nekem dezodorál. :D Mindig rendelek ezt vagy a simát, amelyik épp akciós. Télen-nyáron jól teljesít. Semmi kellemetlen illat soha. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Heidi

2012. szeptember 26.

Az illata jó és még frissít is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Az illata jó és még frissít is. :-)

agi.greendaygirl

2012. szeptember 8.

néha szoktam rendelni, mert nagyon jól esik a nyugtató levendula illat, és a teafa kivonat fertőtlenít is. Döbbenten olvastam a legutóbb rendelt flakonon, hogy azt javasolják, hogy 4 kupakkal tegyek a vízbe :O Szerintem az sok.. Mellesleg nem is lecsavarós a kupakja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

eda

2012. szeptember 8.

Nyári melegben tényleg jó szolgálatot tesz, frissít, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Nyári melegben tényleg jó szolgálatot tesz, frissít, de semmi extra.

Malnus

2012. július 2.

Finom az illata, pár percig hűsít is. Izzadság ellen semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Finom az illata, pár percig hűsít is. Izzadság ellen semmit sem ér.

lau0825

2012. június 18.

Hűsít? Oké.
Fincsi levendulaillat? Ez is stimmel.
Dezodorál? (?????) Nem! Akkor miért írják rá? Márpedig én e célból vettem meg.
Persze, hogy frissít, bármi frissít, amit a lábamra fújok ebben a hőségben.. Ha kifogy, vizet öntök bele, annak ugyanilyen hatása lesz. Nem éri meg azt a párszáz ft-ot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Hűsít? Oké.
Fincsi levendulaillat? Ez is stimmel.
Dezodorál? (?????) Nem! Akkor miért írják rá? Márpedig én e célból vettem meg.

Hibiszkusz

2012. május 31.

Nagyon finom illata van, de hatása sajnos nem sok. se az izzadás ellen, se a szagok ellen nem jó. Max. tényleg frissítésre lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 31.

Hidratálók: PEG-6

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.