Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

susieesonic

2012. július 1.

finom illatú, jól radíroz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

finom illatú, jól radíroz

bendee91

2012. május 22.

Finom az illata, apró kis szemcsék radírozzák a lábam, nagyon kellemes...és szép puha lesz a lábam utána, ezután bekenem a sarokpuhítóval, majd egy mélyhidratálóval (mind a három Avonos) és kész is, nagyon puha lábakat kapok, de csak átmeneti az öröm, 1-2 nap után ugyan olyan sajnos.:(
De az árát megérte, mert a hármat 1000 valahány forintért vettem egyszer egy ilyen akcióban.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

geucsa

2012. május 8.

Jó az illata és jól puhít is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Jó az illata és jól puhít is. Szeretem.

pecsi.eszter29

2012. április 8.

Én kipróbáltam mint arcradír...Nem vagyok bolond,csak nem volt otthon arcradírom,és jobb nem jutott eszembe...Nem mertem sokat kenni,épp csak kb.két borsónyit,de nagyon jól sült el a dolog.Miután végeztem,olyan puha lett a bőröm,amilyen az igazi peeling után nem volt sosem.Nyilván nem rendszeresen kenem egy lábkencével az arcom,de mikor extra dörzsit szeretnék,én ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

BabaCica92

2011. október 31.

Módosítanom kell az előző véleményemet, miszerint csodaszer ez a termék. A szaga már annyira tömény, h az embernek hányingere van tőle!Radírozó hatása szinte elenyésző, teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

noncsi

2011. szeptember 6.

Nagyon szeretem, mert kellemes illata van és puhítja a lábat :) Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)