Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A makadámdió olaj hosszantartó hidratálást nyújt a lábaknak, és simább selymesen puha tapintást kölcsönöz a bőrnek.

Maxina

2015. március 27.

Nagyon jó az illata, az én lábam egyből beszívja és nagyon sima, puha lesz tőle :) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

blackcat00616

2015. március 25.

Mindig oda-vissza vagyok az Avonos, limitált illatú lábkrémjeiért, de ennek az illata szerintem borzalmas xD Párom viszont imádja :) Az illattól függetlenül viszont ápol, nem véletlen, hogy évek óta használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

dpetracska

2015. március 10.

Olvasom a véleményeket, hát biztos velem van baj, de szerintem az illatán kívül nincs benne túl sok jó :/ pár perc után kiszárította a talpam egy részét, el fogom használni, de újat rendelni nem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

trisztan

2015. március 1.

Az illata nagyon meglepett, olyan sütemény - karamellpuding keverék, nem is néztem ki belőle :)
Az állaga közepes krém, mindennapi lábápoláshoz elég, de ha valakinek nagyon száraz a bőre ahhoz már kevés szerintem.
Érdekességképp nem bánom, hogy van belőle, egynek elhasználom, de nem bánkódom azért,mert ez is limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 1.

HReni9119

2015. február 21.

Szerencsére nem túl száraz a lábam, kenegetni is inkább nyáron szoktam (azért csak nézzen már ki valahogy a papucsokban), egyébként ritkábban. De ezt a lábkrémet imádom! Nagyon finom, hosszan tartó illata van, és mióta ezt használom, nagyon pihi-puhi a talpam! Egy élmény vele a lábápolás. Tuti újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Sindy6

2015. február 4.

Az illata öröm szerelem!!! A hatása ezek után nem érdekel. Én a kezemre szoktam kenegetni és szippantgatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Monde de Fleur

2015. január 28.

Elég száraz a talpam, ezért mindenféle terméket kipróbálok rá, így ez is landolt nálam. A hidratáló hatása szerintem teljesen átlagos, este elalvás előtti krémezésre nekem tökéletes. Egy dologban nagyon kiemelkedő: (szerintem) egy az egyben olyan illata van, mint a Raffaellonak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

v.szilvia789

2014. december 7.

Meggyőzött az illata a katalógusban, meg hú de jó makadámdiós... Aha, szokás szerint az összetevő lista végén. Az illata tényleg kellemes, diós, elég sűrű állagú, hamar beszívódik, de nem tart sokáig a hidratáló hatása, reggelre húzódik tőle a bőröm. Ehhez képest 600-700 Ft-ba kerül. Épp elfogyott az alverdés lábvajam, egy hét használat után sokat romlott a bőröm állapota, amióta csak ezzel kenem, szóval nem érte meg számomra.Karácsonyi hangulathoz jó, de nem állandó használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

nemethdorcy

2014. november 23.

Kellemes csalódás ez a lábkrém :) Finom illata van, sűrűbb állagú mint a többi lábkrém, tartós az illata és hamar beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Rege

2014. november 8.

Kellemes meglepetés a legutóbbi Avon-szerzeményemhez, a meggyjoghurt illatú vizes, hatástalan lábkrémhez képest. Nagyon finom és tartós, szobát belengő illata van, s tényleg tápláló. Nekem nagyon száraz a talpam, hamar magába szív nagy mennyiségű krémet is, de a talpmasszázsom után (ezúton is köszönet férjemnek) ennek még sokáig éreztem puhító, hidratáló hatását. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)