Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

Zitu

2012. július 30.

Nagyon jó krém, csak ezt használom. Az én sarkam idén repedezett be durvábban, de ki lett kúrálva és ezzel a krémmel szinten lehet tartani! Elméletileg ha este bekenjük a lábunkat és zokniba alszunk akkor olyan lesz a sarkunk mint a babapopsi :DDD Én most nyáron nem vágyom rá, de télen mindenképp kipróbálom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

bridgeta28

2012. július 22.

Csaj ajánlani tudom, mindennap használom, tényleg beváltja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

Csaj ajánlani tudom, mindennap használom, tényleg beváltja amit ígér.

Honeyhair

2012. július 16.

Bátran állíthatom, hogy ez az egyik legjobb termék! A pedikűr méltó befejezéseként számomra elengedhetetlen, de napi szinten is kell, ha reggel-este használom, látványosan lassítja a bőröm kiszáradását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 16.

tmelinda04

2012. július 15.

Alkalomszerűen használom, de elég jól puhít és hidratál is. Nyáron kb egy napig tart a hatás, télen a zoknihordás miatt 2-3 napig érzem. Este használom mindig lefekvés előtt, amikor már tuti nem mászkálok sehová a lakásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

sbarbara93

2012. július 10.

Én csak vészhelyzet esetén kapom elő, és akkor még mindig bevált. Jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

orban.klaudia

2012. július 1.

Sokáig ezt használtam, illetve még mindig van belőle egy kicsi, és bár nem a tökéletes, de nagyon jó, és az ára is pénztárcabarát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

susieesonic

2012. július 1.

hétvégi lábápolási rutinom része, könnyen beszívódik, de a shea vajasat jobban szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

bendee91

2012. május 22.

Enyémbe nincs Dimethicone, Citrus Nobilis és Limonene...legalábbis ahogy egyeztetem az összetevőit, lehet azóta változott, vagy ez egy régebbi feltöltése...
Vagy ez más termék, enyém sarokpuhító néven fut, de a csomagolása is ilyen, meg az összetevők is stimmelnek...sorrendileg is...ezt a 3 apróságot elvétve.:)
Hát, puhítja, az tény, meg hű, de csuda jó, de én azt vettem észre, hogy azokat a kis repedezéseket feltölti, és attól puha, meg úgy általában, mert be van kenve, de ha elmennék most alaposan lábat mosni akkor ott lennék ahol voltam...:) Legalábbis bármikor bekentem 1-2 nap és megint ilyen repedt sarkú leánykának tűntem..:) Ettől független nem szidom, mert ha csak átmenetileg, de akkor is jó érzés, hogy puha a lábam.
Én akciósan vettem, azt hiszem 1000 vhány forintért 3 darabot, így meg teljesen korrekt az ára.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Gift Box

2012. május 1.

Néha használom csak, amikor száraz a sarkamon a bőr, vagy kicsit keményebb lesz, de szerencsére nem sűrűn vannak ilyen problémáim.
Ilyenkor rögtön kölcsön szoktam kérni anyukámtól ezt a krémet, és pár nap alatt teljesen rendbe tudja hozni a sarkamat.
Az állaga érdekes, de nagyon jó érzés beledörzsölni a sarkamba, nagyon puha lesz tőle.
Viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 1.

Viszonylag gyorsan beszívódik.

Nyuszi1

2012. február 2.

Nekem a legjobbak az avonos lábápolók. (A gránátalmás-csokisnak van egy kicsit fura illata, az nem annyira tetszik, de használni az is használ!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.