Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

Adru91

2017. június 8.

Állaga könnyű, nekem gyorsan beszívódik. Radírral is kezelem a talpamat (egyszer-egyszer egy héten a két terméket), a kettő együtt éri el a kívánt puha hatást. Ára igen kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zdoreebaba

2017. május 14.

Jól puhítja a sarok bőrét. Korábban egy nagy XXL-es kiadásút vettem meg. Anyával közösen szoktuk használni. Egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, amit nem szerettem benne. Átlagos terméknek mondható. Puhává és kellemes tapintásúvá varázsolja a bőrt, de nem szívódik fel rendesen amitől kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

polgi50

Korcsoport: >54
2017. április 22.

Fürdés után mindig használom, megelőzve, hogy a sarkam kirepedezzen. Gyorsan felszívódik, ezért szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 22.

Nolya

2017. április 22.

láb és kézkrémnek egyaránt használom,elég zsíros,de viszonylag gyorsan beszívódik,ár-érték arányban tökéletes,szeretem és ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

repis

2017. április 11.

Pár használat után érezhető az eredmény. Az illata nem olyan kellemes, nekem kifejezetten nem tetszik.
Viszonylag hamar beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Viszonylag hamar beszívódik

Feketebarbi

2017. március 14.

Ez egy dunsztolós lábkrém, zsíros így mehet rá egy zokni és hagyjuk dolgozni az AHA-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Nyuszoka

2017. február 23.

Én nagyon szeretem, mert nem hagy ragacsos érzetet maga után és kb. 4-5 perc alatt teljesen beszívódik. Szintentartáshoz 2-3 naponta használom este lefekvés előtt, így puha marad a sarkam, viszont ha valamiért nem használom egy ideig, akkor a jobban kirepedezett bőröm helyrehozásához már mindennapi használat szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Poptie

2017. január 6.

Nekem semmit nem segített és az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Nekem semmit nem segített és az illata sem tetszett.

Csillamrambo

2016. július 11.

Nem csak a lábamra használom, sőt, inkább kézkrémként funkcionál, mivel rettentő száraz ott a bőröm a folytonos kézmosástól. De igazság szerint mindegy is. Bárhova, ahol igénybevett, száraz a bőröm, csak kenem vele egy ideig és megoldja. Viszonylag gyorsan beszívja a sűrű állagához képest. Mondjuk most nyáron inkább csak este kenem, mert indulás előtt kicsit sok lenne a negyven fokban.
Mellesleg olcsó is.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Mellesleg olcsó is.
Szeretem.

janvidia

2016. június 27.

Egy sima krém, jól puhítja a bőrömet, de az illatát nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Egy sima krém, jól puhítja a bőrömet, de az illatát nagyon nem szeretem.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.