Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

pirosalma123

2015. november 23.

Az illata borzalmas, semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Az illata borzalmas, semmi hatása.

gviki0122

2015. november 20.

Nem ájultam el tőle, eléggé kemény és repedezett a sarkam , max ha egy tubussal rányomok és begöngyölöm esténként jó, de amúgy csak egy ,,testápoló"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

vyvyen

2015. november 8.

Már régóta keresek megfelelő krémet,de úgy látszik még mindig nem találtam meg a tökéleteset.
Első alkalommal bekentem estére zoknit húztam hogy jobban beszívódjon a krém,másnapra nagyon picit puhább lett.Gondoltam egy alkalomtól ne várjunk csodát,egy hétig mindennap kentem de nem lett semmivel se jobb mint az első használat után.
Előnye hamar beszívódik és az illata is kellemes.
Várom hogy elfogyjon és remélem megtalálom a számomra tökéletes krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Előnye hamar beszívódik és az illata is kellemes.
Várom hogy elfogyjon és remélem megtalálom a számomra tökéletes krémet.

kacsork

2015. október 31.

Az egyik legjobb lábápoló termék, amivel találkoztam. Viszonylag hamar felszívódik és szinte azonnal a hidratáltság érzetét hagyja. És nem mellesleg nincs olyan kellemetlen szaga mint más Foot Works termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

mollita

2015. október 14.

Úgy szoktam alkalmazni, hogy: fürdés --> sarokreszelés --> majd ez a krém. Nagyon jót tesz a bőrnek, elég zsíros, mégis viszonylag nyom nélkül beszívja a bőr. Próbáltam más (pl. Oriflame) sarokpuhítót is, az egyáltalán nem jött be, így maradtam az AVON verziójánál. Nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

JudithBeauty

2015. szeptember 6.

Nem olyan jó krém, mint vártam. Igaz, hogy hamar beszívódik, de ezzel a hatása is. Mintha nem kentem volna a sarkaimra semmit, nem puhít. Utána ugyanolyan száraz marad, ezzel az erővel testápolóval is kenegethetném. Persze a bőrkeményedés is megmarad, bár a krém nem ígéri, hogy azzal megbírkózna. Marad a sarokreszelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

SmileyGirl

2015. augusztus 18.

Ha este bekenem vele, reggel valóban puhább lábakkal ébredek, de ez sajnos nem tart túl sokáig..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Jobb, mint a semmi, minimális puhaságot érezni, de ha már avon, akkor a planet spa shea vajas cucc inkább :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Kori

2015. június 10.

Elvileg sarkat kellene puhítania, de nálam sajnos ennek az alapvető elvárásnak nem igen tesz eleget, a kissé száraz bőrt hidratálja, mint akármilyen más testápoló tenné. Mindennap használom fürdés után, de a sarokreszelésre így is szükség van, a sarkam állapotán nem javított, nem is rontott. Ha elfogy nem veszem újra, nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

franyoh

2015. március 9.

Ezt is kipróbáltam, nem sok sikerrel. Az illata jó, használat után frissíti a lábacskát, de ennyi ami pozitívum. Másnap újra kell használni, mert nem tartós az eredménye és nem mellesleg az összetevői sem túl biztatóak. Aki a shea vajat próbálta már, az biztosan nem vesz ilyen, és ehhez hasonló termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.