Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

asztromélia

2014. augusztus 29.

Elolvastam a kis figyelmeztetést a csomagoláson és most nem merem használni! :D Használata után 1 hétig a területet ne tegyem ki napfénynek, valami ilyesmi, őrület!!!! Ennyit nem ér egy puha sarok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Babooca

2014. július 31.

Elhasználtam éjszakára mindig a pedikűrözés után. Szép volt tőle, de csak addig, amíg használtam és nem felejtettem el. Azóta már elfogyott, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

PAncsi79

2014. január 7.

Szerintem ez az Avon legjobb, leghatékonyabb lábápolója!
Finom, de sűrű krém, amely nagyszerűen puhítja a láb kissé megvastagodott bőrét.
Ez a kedvenc lábápolóm az Avontól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Szerintem ez az Avon legjobb, leghatékonyabb lábápolója!
Ez a kedvenc lábápolóm az Avontól.

Oraculum

2014. január 2.

Szerettem, csak nehezen szívódott be, ennyi a negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Szerettem, csak nehezen szívódott be, ennyi a negatívum.

zsannasko

2013. november 13.

Elégedett voltam ezzel az ápolóval is. Könnyű volt eloszlatni, gazdag, ezért kicsit több idő kell a beszívódásához, viszont megéri kivárni, mert az eredmény nagyon jó. Kellően puhák lettek a lábaim tőle és hidratáltak. Az illatával nekem nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

picilusti

2013. augusztus 30.

tényleg használ, feltéve, ha minden nap bekenem vele a lábam. Az illata annyira nem tetszik. de keverni szoktam a (jelenleg papayás) hidratáló lábápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Gladys

2013. augusztus 10.

Puhít, ápol, minden szép és jó a szagán kívül, de nekem még másnapra se szívódott be, pedig nem kentem fel sokat a lábamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Bettina

2013. július 8.

Jól teljesít ez lábápoló. Nem túl zsíros, könnyen és gyorsan beszívódik, és kellően ápolja, puhítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

iddiota

2013. május 18.

Beállok azok sorába akik még a régi csomagolásban ismerték és szerették meg.! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

yoyo85

2013. május 6.

Én csak nyáron használom. Egyenlőre még más krémet nem próbáltam a sarkaimra, szóval összehasonlítási alapom nincsen. Ezzel naponta kell kennem, mert másnap este ugyanolyan mint volt. Éppen most fogyott el, szerintem kipróbálok egy Balea-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.