Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

Durcimokus

2013. április 4.

én is még a régi csomagolásába ismerem, akkor nekem megfelelő volt, télen nagyon jól puhította metálkemény sarkaimat:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

HBN

2013. március 10.

jól puhítja a bőrt, és hidratál de rendszeres használat szükséges nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

jól puhítja a bőrt, és hidratál de rendszeres használat szükséges nyáron.

anita_fliszar

2013. március 7.

Jó de nem elég egy-két alkalomal használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Jó de nem elég egy-két alkalomal használni.

_zsulu_

2013. február 13.

Még a régi csomagolásban használtam/használom. Remélem az összetevői nem változtak, mert azt a krémet imádom! Sikerült vele a rendszeres sarokreszelgetést megúszni, és havi 1-2-re csökkenteni. A kirepedezett sarkat is vállalhatóvá teszi pár nap alatt. Nagy előnye, hogy gyorsan beszívódik, és semmilyen illata nincs. Nálam nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

scisneros

2013. február 13.

Az illata tetszett, de semmi extra...Csodát ne várjatok tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

Az illata tetszett, de semmi extra...Csodát ne várjatok tőle

Nicu

2013. február 3.

Nem jött be, elkentem egy tubust, de változást nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Nem jött be, elkentem egy tubust, de változást nem láttam.

linduci

2013. február 2.

Este használom lefekvés előtt azokon a napokon, mikor magassarkú van a lábamon és megviseli, sajog. Bemasszírozom egy kicsit és másnap a bőr is puhább és az a fura "már megint magasat kell hordanom" érzés sincs. 2-3 naponta használom télen, szerintem jövő télre is venni fogok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

kalmaniki

2013. január 31.

Nekem bevált, szuper puhák lettek a sarkaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Nekem bevált, szuper puhák lettek a sarkaim.

Mayu

2013. január 27.

Nálam nem vált be.Persze puhít egy keveset,de nem ért el kellő hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Nálam nem vált be.Persze puhít egy keveset,de nem ért el kellő hatást.

csipkeorsika

2013. január 9.

egy kicsit tényleg használ, de csak a kellő lábápolás mellet. önmagában semmit sem ér, de így összességében egy erős középmezőny, tudok jobbat és rosszabbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.