Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

krisztinka88

2012. december 5.

A lábamnak egy kicsit kevés volt, de elment egynek. Egyszer csak elkezdtem éjszakára kézkrémnek használni, és csodát művelt vele, erre nagyon hatásos, pihe-puha lett tőle a kezem. De mivel nem ez az eredeti felhasználási módja, négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

anar008

2012. december 5.

Nagyon szeretem, mert egy éjszaka alatt rendbe hozza a sarkaimat. Persze sarokreszelés után ajánlott használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

adrika128

2012. november 27.

Én nagyon szeretem. Sarok reszelés után ezzel bekenem szép is és baba popsi puha is lesz a sarkam tőle. :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

cseresznyevirág

2012. október 2.

nekem jól hidratálta a lábaim, az árát megéri mindenképpen, csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

nekem jól hidratálta a lábaim, az árát megéri mindenképpen, csak ajánlani tudom

Katherine

2012. szeptember 29.

Minden este kengetem, szerintem használ, nem szárad annyira a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Minden este kengetem, szerintem használ, nem szárad annyira a bőröm.

CocoSunrise

2012. szeptember 2.

Jó kis krém ez, elhasználtam majdnem egy tubussal mielőtt apukám elkérte tőlem, aztán ő bevégezte. Nagyon tetszett, hogy nincs illata, szaga...semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Még a régi csomagolással gyártották mikor anya megrendelte, és ha valakin lehet tesztelni, akkor rajta igen.. elképeszto mennyire kemény a sarka-bore.. és mennyi mindent kipróbalt már, és ugyanannyi nem is használt..DE ez igen... párszor bekentem éjszakára vékonyan (kevéskell belole) és furdés kozben magától hámlott le a bor.. 5! mert csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nicu

2012. augusztus 25.

Még nagy Avonos korszakomból rendeltem egyet. Elkentem egy egész tubust, de semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

boglarka88849

2012. augusztus 3.

A hatása rendben van, tényleg puha sarkaim lesznek, ha esténként bekenem.Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Dorka.

2012. július 31.

Nagyon szeretem! Nem túl drága és használ, bekenem vele este a lábamat, másnapra mintha kicserélték volna. A tartósság nálam erősen évszakfüggő, de persze ez természetes. Próbáljátok ki bátran,beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.