Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Szikrázó fény, extrém csillogás, intenzív hatás. Ragyogó szemcséi gyönyörű fényt adnak az ajkaknak. Közepes fedést nyújt. Ápol és hidratál.

Kiszerelés: 6 ml

Avon Glazewear Shine Lipgloss szájfény - Iced Pink
Ár: 300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evie

2012. január 15.

Az enyém gyönyörű színű, nagyon szeretem az illatát, 3 színem van jelenleg, de korábban volt még kettő. Évek óta megvannak, DE egyáltalán nem tartósak: fél-1óra alatt lekopnak, ami nagyon nagyon kevés idő :( Ettől függetlenül újra fogom vásárolni, mert tényleg szépek a színei, és a nagyobb akciókban megérik. Teljes áron nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

kicsigekko

2012. január 5.

A színe szép,DE nem tartós, durva csillámok vannak benne,amik karcolják a szájat és az illata se valami bizalomgerjesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Lolita

2012. január 2.

A színek szépnek ígérkeznek, aztán mikor először kipróbáltam, rosszul voltam a színétől és az állagától. Kidobtam. A legrosszabb szájfény, amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Dindy

2011. december 30.

Tényleg nem túl tartós szájfény :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 30.

Tényleg nem túl tartós szájfény :(

Bijou

2011. december 30.

Egyszerűen szar! Hamar lekopik,iszok egy kis vizet és már sehol semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Egyszerűen szar! Hamar lekopik,iszok egy kis vizet és már sehol semmi...