Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szép és pontos vonalak húzhatóak vele könnyedén, így gyönyörű kontúrt ad a szemnek.

6 intenzív árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Lina1105

2017. szeptember 13.

Szép, intenzív árnyalatok, könnyű felvitel, tartós, kellemes viselet. Egy szuper szemceruza. Akár nappali smink, akár éjszakai, jó választás lehet. És még faragni sem kell. :)

Up: Most vettem észre, hogy nem jó helyre írtam...nekem már az újabb verziója van meg, a True Diamonds.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Sziluuun

2017. augusztus 10.

Nagyon krémes, és pigmentált, jól lehet vele dolgozni, és nekem meg sem mozdul nap végére. Nagyon meglepett, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Craftastic

2017. július 6.

Nekem a szimpla glimmerstick változat van meg. Szerintem érdemes egy krémesebb szemkontúr ceruzát használni a keményebb fajták helyett, mert kevésbé nyúzza vele az ember a szemét és a szemkörnyéket. Vékony vonalat nehezebb egy ilyen tekerős cerkával csinálni, de nem lehetetlen. Én csak magában nem szoktam használni, fixálom egy ferdeecset és szemhéjpúder segítségével, így egész nap tartós. Cosmic brown árnyalat van meg, akciósan vettem 600-700 ft-ért, szeretem használni, természetes hatást lehet vele elérni, szépen kiemeli a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

adrica

2017. május 15.

Az Avon összes tekerhető szemceruzáját szeretem. Csodálatos színek, tartósak, könnyen kezelhetőek, krémesek. Viszont a színek neveivel állandóan játszik, ezért van az, hogy a világos fényes türkiz színből ugyanazt a színt hozta ki más néven és így már kettő is van nekem, és most kihozott egy harmadik néven ugyanazt. Egyszerűen arra már nem is merek beinvesztálni. Hogy más ne járjon így leírom: Az Aqua shock és a Brightest blue tutira ugyanaz, és most nagy a gyanúm, hogy amit most behozott Aqua Shores is ugyanezzel a színnel kérkedik. Ha netán az utolsó még is csak különbözne, akkor valaki segítsen és helyesbítsen, de az első kettő kicsit sem más, ugyanaz! Sőt ezt már a lila színeknél is eljátszotta. A Twilight és a Sugar Plum között sem látok különbséget, és a fekete ezüst csillámosnál is kétszer hozta ki ugyanazt a terméket, csak két féle névvel. Kicsit dühítő! Mert hát ha valaki új színt szeretne, akkor még is csak átverve érzi magát, aki meg a régi kedvencet keresi nem találja. Én keresem a Mocha Flash-t, amit most nagyon valószínűsítek, hogy a Khaki-ban találom meg. (Bocsi kicsit vicces, ahogy kiolvassátok! Ez már csak utólag esett le ahogy leírtam, ha valakinek le is esik.) Szóval valahogy jelezhetné, hogy ugyanarról a termékről van szó, vagy hajszál híjján ugyanaz, szabad szemmel nem látok különbséget! Egyébként imádom őket, csak már kb. van lassan 20 db, pont ezért. És mert persze be kell a kedvencekből spejzolni, mivel jó szokás szerint nem tudhatjuk, hogy meddig lesznek porondon, mint az Ultra Violet ami nagy kedvenc, aztán kivonta, és pár évre rá behozta extra nagy kiszerelésben, amivel nem lehet olyan vékony vonalat húzni, aztán rá 1-2 évre visszahozta az eredeti vékonyat ugyanazzal a névvel. Ki tudja, hogy most meddig lehet majd kapni, de az én vöröses lilás hajamhoz bizony az áll jól!!! Akinek padlizsán lila a haja, mindenképpen próbálja ki, mert kékesen irrizáló lila színről beszélek, és mind a kék mind a barna szeműeknek jól állhat, sőt még a zöldnek is!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Krisztinaia

2017. április 17.

Az Emerald Glow árnyalatban van meg.
Jó, hogy van egy ilyenem is. Egészen tartós, különleges összeállításokhoz elfér, mindennapokban sok lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Az Emerald Glow árnyalatban van meg.

Pocoknyusz

2017. február 5.

Nem kell hegyezgetni, könnyen használható, kellőképp pigmentált, és viszonylag tartós. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Poptie

2017. január 6.

A képen látható világoskék szín van meg nekem is. Imádom. Könnyen felvihető, intenzív a színe, és tartós, nem kenődik el. Mindenkinek ajánlom. 1 perc alatt kész vele a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

kati94

2016. június 30.

Ezt is nagyon szeretem!! Ezek az Avonos csavaros szemcerkák nagyon jók :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Ezt is nagyon szeretem!! Ezek az Avonos csavaros szemcerkák nagyon jók :)

Rockysinger

2016. június 8.

Nekem tetszik :) Csak nehéz leszedni, de ettől eltekintve 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 8.

Nekem tetszik :) Csak nehéz leszedni, de ettől eltekintve 5*

Alexandra0727

2016. május 28.

Szuper, de kenődik egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Szuper, de kenődik egy picit.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0