Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szép és pontos vonalak húzhatóak vele könnyedén, így gyönyörű kontúrt ad a szemnek.

6 intenzív árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Csutak

2016. január 27.

Nekem is boldest black árnyalatban van ebből és hát szerelmes vagyok. :) Nemrégóta vannak csak avon termékeim, de eddig a szemceruzáik váltak be a legjobban. <3 Van még egy sima fekete és nem tudom melyik az a fajta, amelyiknek van sötétkék és csillogós ceruzája...most is az van a felső pillasorban és erősen fénylik a szemhéjam, de meg sem moccan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

barbyka01

2016. január 25.

Ajándékba kaptam, nem fűztem hozzá túl sok reményt. Már első használat után kellemes meglepetés ért, hogy milyen intenzív színe van. A Boldest black árnyalatban használom, nagyon szép fekete színe van. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szeretem azt is hogy nem kell hegyezni. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

spavanilly

2015. november 16.

Boldest black árnyalatban használom, és eddig a legjobb szemceruzám. Nagyon szép fekete színe van, szemhéjalappal tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Bane

2015. szeptember 19.

Szerintem gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Szerintem gagyi.

magdus.kis

2015. augusztus 30.

Sajnos ez a változat nem nyerte el a tetszésem. A klasszikus változatot szoktam rendelni fekete színben, de mivel jó áron voltak, így ebből is rendeltem egy feketét. Reméltem, hogy olyan, mint a másik változata, de sajna nem. Ezzel is szép vonalat lehet húzni, de közel sem olyan tartós, mint a másik. Így elhasználtam, de maradok a másiknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Cu2tka-baba

2015. április 4.

Nagyon szeretem, majdnem az összes megvan:) Színenként változó a tartóssága, de alapvetően nem rossz. Olyan 500 ft körül szoktam venni és sokáig kitart. Tussal kombinálva színes de nem túl rikító sminket tudok vele csinálni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

JErzsi

2015. április 4.

Egyszerűen imádom. Tetszik a tekerős kiszerelés, pontos vonalat lehet vele húzni. Krémes állaga miatt jól lehet satírozni is, és elég tartós is, mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Demonshadow

2015. február 27.

A puha állagának köszönhetően nagyon könnyedén felvihető a szemre, ám olyan könnyedén el is kenődik, aztán úgy nézek ki, mint egy pandamaci. Ettől függetlenül számomra nagyon tetszetős darab, csak vigyázok, mikor és mennyit használom, ugyanis nem akarok idiótán kinézni azért, mert nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

bumbii

2015. február 9.

Nekem bejött :) tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Nekem bejött :) tartós.

hullócsillag

2015. január 25.

Akcióban két darabot szereztem: a blackest black-ot és a sugar plum-ot. A színük gyönyörű, tartósak javítani is tudom őket. A csillámos mintha oda lenne tetoválva:D (lemosáskor is). Legjobban eddig őket szerettem-újravevősek. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0