Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szép és pontos vonalak húzhatóak vele könnyedén, így gyönyörű kontúrt ad a szemnek.

6 intenzív árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Nera

2014. november 29.

A Magenta Max van meg és én szeretem, tetszik a rózsaszín alapszíne egy kis lilás árnyalattal. Nem túl egyszerű eltávolítani, de pont ezért nem is kenődik el, szépen fent marad és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

emagdi

2014. november 14.

A lila színűt vásároltam meg, valóban nagyon szép élénk színe van a szemhéjon is. Nekem nem kenődik el. Gyakran a hasonló avonos, de fekete ceruzával együtt használom, úgy is nagyon szép és tartós.
Akciósan 550 forintért vásároltam, ezért az árért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

Akciósan 550 forintért vásároltam, ezért az árért nagyon megéri.

kinibaba19

2014. november 14.

Nagyon szép szín, viszont rajtam elkenődik. De ettől még 5 * a színe miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Nagyon szép szín, viszont rajtam elkenődik. De ettől még 5 * a színe miatt.

tothdetty22

2014. október 28.

Sokat gondolkodtam, amíg megrendeltem, de nem bántam meg. 2 szín birtokosa vagyok: Magenta Max és Aqua Schok. Nagyon szép mindkettő, tartós, nem kenődik. A fekete leves a lemosásnál jött :) Ragaszkodó mindkettő az biztos. Egy pár csepp mandulaolajjal nagyon szépen lejött. Megéri az árát, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

fdorottya

2014. szeptember 7.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Egész nap ott marad ahol kell! Kivételesen nem csalódtam benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

szonia

2014. augusztus 9.

Nekem a magenta max van meg, tartós és bár nem egy tipikus szemceruzaszín, nagyon klasszul mutat most nyáron. Én néha szimplán húzok egy vonalat vele egy másik sötét vonal fölé és egész különleges a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

nadalandy

2014. július 25.

Még a régi glimmerstick for eyes kiadás (nekem 2 fekete volt) könnyen kezelhető tartós volt.
Az idei Glimmerstick diamonds sparking silver borzasztó. Kinyomom vele a szemem és akkor sem fog. A színe szép, de használhatatlan. Kidobott pénz.
Egy jó ceruzát így elrontani =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Egy jó ceruzát így elrontani =(

liszka

2014. július 15.

Nekem eddig csak az aqua shock van meg, de nagyon szeretem, mivel egy húzásra már tökéletesen fed és hat órát teljesen kibír, utána egy kicsit el kezd kopni, de nem vészes. Nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

pagangoddess

2014. július 10.

Nagyon elégedett vagyok:) Eddig kettőt vettem, Magenta Max és Purple Punch, most rendeltem még egyet at Aqua Shock árnyalatból, nagyon élénk, erős színek, egyszerű felvinni és ami a legjobb, hogy tartós és nem maszatolódik el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 10.

gendur.berni

2014. július 4.

Nekem a Turquoise Blast és a Purple Punch van meg. Mind a kettőt nagyon szeretem, sokszor egyszerre is használom őket. Felülre a lilát, a szintén avonos SuperShock Brights Violet Shock színű szempillaspiráljával. Alulra pedig a türkizt. Nagyon szép hatást lehet elérni velük és nagyon tartósak is. Eddig ezek az első szemceruzáim, amik a nap végére se kenődnek le, főleg így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0