Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szép és pontos vonalak húzhatóak vele könnyedén, így gyönyörű kontúrt ad a szemnek.

6 intenzív árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
dana90

2014. július 2.

A turquoise burst és a cobalt cool árnyalatokat szereztem be. Eddig. Mindet akarom! Csodálatosan intenzív színek, tartósak, egymással nagyon jól variálhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

PAncsi79

2014. július 2.

A türkiz és a világoskék színeket rendeltem meg, mivel mostanában nagyon rákaptam a színes szemceruzák használatára. Régebben mindig csak barnát használtam, de nyáron a minimálsminkhez jól jön egy kis szín a szemre.
Mindkettő szép, erősen pigmentált és roppant tartós szín: nem kenődik, nem maszatolódik, a nyári napon este is a helyén volt mindenféle fixálás nélkül. Amit még nagyon szeretek benne, hogy könnyen fel lehet vinni (nem szeretem a kemény ceruzákat, amely húzza a bőrt, amikor próbálom felvinni a szempillasorba), viszont nem annyira krémes, hogy egy használat után már nagyon eltompul (mint pl a SuperShock ceruzák)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Blakely

2014. június 30.

Ma kaptam meg, két színt rendeltem belőle Purple Punch és Turquoise Blast árnyalatban. Ki ispróbáltam egyik szemere az egyiket másikra a másikat :D Hát a lila nekem egy picit világos, a katalógban erősebb színe volt, de így sem rossz, a kékes árnyalat eléggé élénk nagyon feltűnő, igazából tetszenek is, csak még szoknom kell ugyanis általában feketét használok, vagy barnát.
Nos igen voltam olyan hülye hogy mindkét szememen más színt próbáltam és mikor le akartam mosni mondom ez nem igaz :D még mindig picit látszik de itthonra nembaj :D szóval remélem hogy hétköznapokon is ilyen tartós lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

bandita

2014. június 27.

Nagyon erősen pigmentált, ragaszkodó vonalat tudtam húzni az én türkizemmel, és szokás szerint kicsit füstösítettem/maszatoltam.
És nem tetszik!
Olyan látványt nyújt, mintha zsírkrétával rajzoltam volna egy sima papírlapra.
Azonkívül, bár tényleg nem mászott sehová a nap folyamán, eltávolítani szinte lehetetlen volt maradéktalanul.
Maradok a Diamond- verzióknál, azokkal könnyebben tudok bánni és a pici csillámok megszépítik a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 27.

És nem tetszik!
Olyan látványt nyújt, mintha zsírkrétával rajzoltam volna egy sima papírlapra.

2014. június 25.

A ceruzák minősége nagyon jó, erről többet nem is tudok mondani.
A lila és a türkiz van meg, a lilánál kicsit élénkebbre számítottam, a katalógusban élettelibb a szín, a valóságban elég sötét, füstös lila. A türkiz meglepetésemre gyöngyházfényű, a katalógusban mindegyik szín mattnak tűnik, nem értem miért nem tudják újabban jelölni a színeknél hogy melyik gyömlngyházas, szaténos, csillámos, stb., régebben jelölték. Természetesen ezért pontlevonás nem jár, nem a termék, hanem az Avon hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

A ceruzák minősége nagyon jó, erről többet nem is tudok mondani.

fatime

2014. június 24.

Nekem a türkiz van meg, nagyon tartós alig bírtam este leszedni csak olajos sminklemosóval jött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

csutka.n

2014. június 14.

hihetetlenül tartós!!! és gyönyörűek a színek, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

hihetetlenül tartós!!! és gyönyörűek a színek, nagyon szeretem!

agiv

2014. június 13.

A zöld és a türkiz van meg,gyönyörű szép szinek!!!!puha könnyen kenhető.max pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Black Fairy

2014. június 12.

A boldest black van meg, és nagyon szeretem! A "sima" szemkontúrt is szerettem, de ez sokkal jobb, krémesebb, könnyebben eldolgozható árnyalat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

TijuMK

2014. június 9.

Magenta max árnyalat van meg, nagyon sokszor át kell húzni a vonalat hogy látszódjon valami, viszont utána lerobbanthatatlan, teljesen vízálló. Kár hogy rajtam nem fog erősebben, vibráló életteli neonos színt vártam, csalódtam picit. De azért nem rossz vétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0