Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
doratarr95

2017. január 10.

Imadom :) Sajnos most elfogyott, de alig varom hogy ujra vehessem! Gyonyoru termeszetes szint ad, es egy nagyon kicsi csillogast. Nem vagyok egy nagy avon rajongo de ez bevalt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

palvivien0320

2017. január 5.

Barnításra csak ezt használom. (Tanácsadóként kötelességem :P ) jó az illata, nekem már több mint egy éve megvan, de még mindig félig van.
Nagyon megéri így, hát még ha akciós! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nagyon megéri így, hát még ha akciós! :)

Kesudio

2017. január 4.

Nagyon szép színe van! A nap csókolta hatás mellé kicsi csillogást is ad, ami nagyon tetszik. Óvatosan kell vele bánni. Épphogy hozzáérintem az ecsetet, és utána még a csuklómon is meghúzkodom a felesleg eltávolítása miatt, de még így is néha kicsit erősre sikerül. Már jó ideje használom, de nem igen akar fogyni, sokáig elég lesz. Egyetlen problémám van vele, hogy nagy ecsettel használom, és egy-két golyócska néha "belebújik" az ecset szálai közé, amit ha észreveszek ki kell szedegetnem, de ha nem veszem észre, tuti, hogy a csapba vagy a földre pottyan, és azt már nem teszem vissza, megy a kukába. Szerintem előbb fog így elfogyni, mint elhasználódni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Roxxy

2017. január 3.

Annyira könnyű vele dolgozni :) És valahogy olyan természetes-tényleg nap csókolta-árnyalatot ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Rockysinger

2016. december 30.

Nem szoktam ezen rágódni..De az illata valami mesés:D A színe viszont nekem nem áll jól vagy nem tudom, de úgy felvitelre, mindenre jó :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Amadea98

2016. december 27.

Már egy jó ideje ezt a bronzosítót használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egész nap tart és a színe is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Szandi95

2016. december 22.

Ajándékba kaptam,teli találat volt.Nagyon szép természetes hatása van,sokáig elég.Szeretem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

rasenrengan95

2016. december 21.

Barátnőmtől kaptam ezt a bronzosítót. nagyon szeretem mert könnyű vele dolgozni és az árához képest nagyon jó.
Mindennapos nem túl feltűnő sminkhez tökéletes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Mindennapos nem túl feltűnő sminkhez tökéletes :D

k1995

2016. december 14.

Eddig ez a bronzosító vált be a legjobban, könnyű vele dolgozni, nem túl erős, így nem kell attól tartani, hogy túl feltűnő hatása lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Szandi1607

2016. december 13.

Tartós az arcon is, és maga a termék is sokáig elég lesz. Többet kell felvinni,ha valaki erős bronzos hatást,kontúrt szeretne elérni, inkább a light bronzosító kedvelőinek ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!