Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
tlurokata

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a kis bronzosítót...Szép hatást kelt, enyhén csillog, amit én nagyon kedvelek. Biztos hogy újra veszem majd, ha elfogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Liana88

2018. június 24.

Elègedett vagyok vele, termèszetes hatást kelt, ès èvekig elèg napi használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

nxctn

2018. június 1.

Nekem nem vált be. Élből nem nagyon kedvelem a csillámos hatású bronzosítókat , de gondoltam kipróbálom. Felesleges volt,az én bőrömön még narancssárgás is. Viszont ax egyik baratnőmnek nagyon bevált, lehet velem van a baj :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Sylvie9410

2018. május 28.

Imádom. Csontosításra, kontúrozásra használom. Szép, természetes hatást lehet elérni vele, építhető az erőssége. Másodszor vettem és később is újra fogom vásárolni. Sokszor akciós, érdemes figyelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

kicsiii

2018. május 26.

Imádom! Szép ragyogást és színt kölcsönöz az arcnak és nagyon sokáig elég! Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

pappveronika30

2018. május 25.

Nem régóta használom és kifejezetten tetszik. Kellemes ragyogást és színt ad az arcnak, és szerintem sokáig elég is lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

mpatricia

2018. május 17.

Évek óta csak ezt a barnító gyöngyöt használom. Nagyon szép a színe és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Barbara95

2018. május 17.

Nagyon szeretem. Mindig akkor veszek, amikor akciós (na jó, ez a "mindig" 4 év alatt 2 alkalmat jelent, mert nagyon sokáig elég!!!), szépen lehet vele dolgozni. Télen kissé sápadt vagyok, de ez a barnító mindig feldobja az arcom. Egyébként az eredeti árát is megéri.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

kincsq

2018. május 16.

Télen segít a fakó és világosabb arcbőrt kicsit feldobni, nyáron pedig kreolos hatást érek el vele. Évek óta ezt használom, akcióban nagyon megéri megvásárolni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Eszteerke

2018. március 24.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót, évek óta használom 😍 Szép a színe, jól lehet vele dolgozni, tökéletes a végeredmény 😊😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!