Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
porc3lain

2017. december 13.

Imádom! Egy barátnőmtől kaptam, akinek túl sötét volt, nekem viszont tökéletes. A hétköznapokon mint pirosító, bronzosító, és kontúr funkcionál. Nagyon könnyű kezelni, illetve "adagolni", és sosem fogy ki (legalábbis már fél éve használom és még mindig nem tapasztalom hogy kopnának a gyöngyöcskék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Agi0819

2017. december 5.

Kedvenc termékem:) nagyon szépen fel lehet vinni ecsettel az arcra, sokáig tart a színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Sztellus

2017. december 4.

Nagyon régen szerettem volna kipróbálni. De 3200 forintos katalógus árat sokallottam érte. Akciósan sikerült megvennem. De nagyon jó, szépen pigmentált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Biussss

2017. december 2.

Keresgéltem itt az oldalon, mikor megláttam ezt a terméket és rögtön eszembe jutott valami :D :
Mesélte egy ismerősöm hogy az anyukája Avon termékeket árult, és vett tőle egy hölgy ilyen bronz gyöngyöket. Eltelt egy hónap és a nő visszajött hogy hát neki semmit nem használt, ő minden nap bevett belőle egyet mégsem barnult semmit....... :D
Amúgy nekem nővérem használt ilyet csak és ő imádta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Amúgy nekem nővérem használt ilyet csak és ő imádta :)

Hujepicha

2017. november 22.

Kedvenc pirositóm! Nem is tudom hanyadszorra veszem újra! Na meg hozzá a Guerlain ecsetem amivel fölteszem! Telitalálat! Nem kell jobb! És a színe tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

bobherceg80

2017. november 15.

Teljesen jó,elegáns,finom színe van,arccsontra érdemes tenni,mint a pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Teljesen jó,elegáns,finom színe van,arccsontra érdemes tenni,mint a pirosítót.

nemethkitti06

2017. november 7.

Nem egy nagyon erős bronzosító de megéri kipróbálni. Természetes eredményt lehet vele elérni, viszont én jobb tartósságot vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

gulbulbogar

2017. november 3.

Rendkívül sokáig kitartott, elég halvány, de jól mattít, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Rendkívül sokáig kitartott, elég halvány, de jól mattít, többet vártam tőle.

dreammiyss

2017. október 30.

2-3 hete van velem, a radiant glow árnyalatban. Nagyon olcsón sikerült hozzá jutom. Nekem igazán szimpatikus darab. Kontúrként használom, olykor a nyakam környékére is viszek a termékből. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

szofianna26

2017. október 26.

Már nem is tudom mikor rendeltem.. kb 2 éve. Azóta is megvan és mindennap használom kontúrként az Avonos kabuki ecsettel. Ha egyszer valamikor elfogyna akkor mindenképp újravenném mert nagyon szeretem. Természetes színt ad és nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!