Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Dorika06

2017. október 22.

Nagyon jó minőségű,sokáig elég,szuper tartós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Nagyon jó minőségű,sokáig elég,szuper tartós! :)

Abidel

2017. október 16.

Szép, természetes színt ad az arcnak. Nálam bronzosító nélkül nem készül el a smink. Nyáron csak ezt használom. Nem kopik, egész nap kitart. Könnyen oszlatható. Jó minőségű ecsettel csodákra képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Era012

2017. szeptember 29.

Évek óta használom, imádom. Nagyon-nagyon sokáig elég. Elfogyhatatlan szinte. :) Tartós, bár ha reggel sminkelem ki magam vele, a nap végére kissé megkopik már. Nap vége fele nem árt felfrissíteni kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

drszoszi95

2017. szeptember 27.

Már vagy 4 éve ezt használom, most járok a második tégelynél, persze nem mindennapi használattal. Nem nagyon kísérleteztem más bronzosítókkal, mert ez bevált. Avonos kontúrecsetem van hozzá, amivel a felvitel is egyszerű. Nem lesz túl erős és természetellenes a hatása, ezt szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Blanka01

2017. szeptember 27.

Akciósan vettem, hirtelen felindulásból, de nem bántam meg. Szép színe van és tartós. Már kb egy éve megvan és még félig van, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Akciósan, 1500 Ft-ért vettem fél éve. Szinte minden napos használattal is sokáig elég. (Még félig van a tégely) Avonos bronzosító ecsettel szoktam felvinni, a kettő együtt nálam nagyon bevált. A héten beszereztem a pirosító változatát is, ami szintén jól működik az arocmon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

kis.anett1992

2017. július 6.

Évek óta a neszeszerem alap tartozéka, természetes és egyenletes barnaságot kölcsönöz az arcnak! Alig porzik, ráadásul nagyon sokáig elég! A szivacsot is dicséret illeti, hiszen jó minőségű, kellőképpen puha, kíméletes az archoz és könnyen tisztítható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Azziz

2017. július 2.

Emlékszem, még kis csirke voltam, mikor is anyukám sminkcuccai közül ez volt az, amit mindig próbálgattam, nagyon vonzott. És ennek már vagy pffff.... 15-20 éve...(tippelni sem tudok, de nem most volt) Ezek a kis golyók megbabonáztak, azóta sem tudok szabadulni tőlük. Kell, akarom! Ide az összeset! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Nem is tudom mit írjak róla. Régóta megvan már. Ami biztos, hogy irgalmatlanul tartós. De tényleg. Aki egy strapabíró, ám pirosítónak túl sárga, bronzosítónak meg túl semmilyen terméket keres, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

kklaudia

2017. június 30.

Hát, szerintem ez egy borzasztó termék. Cukik a golyócskák, egyenként szép színűek is, de a pigmentálsága nulla. Percekig kell szenvedni vele, hogy egyáltalán bármi is látszódjon belőle. Bronzosítónak nekem túl sárgás... pirosítónak meg túl macera. Úgyhogy nekem nagyon nem, de világos bőrűeknek jól működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!