Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
brigcsu

2017. április 17.

Nagyon sokáig elegendő, de teljes áron nem éri meg megvásárolni. Kicsit sárgás az arcbőrömön, de ez annyira nem vészes. Nem a kedvencem, még keresem a tökéletes bronzosítót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Régebben szerettem, de mióta megújult, és más, több árnyalatban kapható, valahogy nekem nem az igazi.
Túl sárgás-barnás rajtam, ráadásul túlárazott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Túl sárgás-barnás rajtam, ráadásul túlárazott.

bessie

2017. április 9.

Még csak 1 hónapja használom, de sajnálom, hogy nem próbáltam ki hamarabb. Kis tégelynyi gyönyörűség. Több meleg árnyalatú barnás golyócskák egyszerűen csodálatosak. Nem tolakodó, mégis természetes napszítta hatást nyújt. A benne levő pici csillámoktól élettelibb lesz az egész.
Arról nem beszélve hogy a világosabb / vagy bármelyik gyöngyöt kivéve szemhéjárnyalóként is használhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

aaFruska

2017. március 29.

Nagyon jó a színe és nagyon szépen építhető is egyben. Nagyon sokáig elég pedig napi szinten használom és már megvan több mint egy éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

hszimonetta

2017. március 27.

Ez az az Avon termék, amit mindig újravásárolok. Szeretem a színét [warm], az illatát, a gyöngyök is cukik (:D) és nagyon sokáig tart. Plusz szerintem az ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

GEve23

2017. március 26.

Nagyon szeretem nekem a warm árnyalat van meg és tényleg szép napbarnította hatása van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 26.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Evekig hasznaltam a pirosito gyongyokkel egyutt. Jelenleg MAC-re valtottam cask kivancsisagbol, de barmikor ujravennem ezt is! Gyonyoru szinek, jo textura, viszonylag tartos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

ronoad

2017. március 15.

Nekem warm coral színben van és imádom.Tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Nekem warm coral színben van és imádom.Tökéletes

Wonderland

2017. március 2.

Gyenge szine van , nekem csalodas volt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Gyenge szine van , nekem csalodas volt :(

palankiirenike

2017. február 27.

Règóta használom, olyan szép bronzos hatása van . Megéri megvenni , mert sokáig tart . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!