Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
csokibeka

2017. február 23.

Akár hófehér a bőröm télen, akár lebarnult nyáron, jól passzol, feldobja a sminkemet. Eszméletlen sokáig elég, szépen építhető, 6-7 órát is simán kibír az arcomon még nyáron is, amikor nagyon zsíros a bőröm bármi fixálás nélkül. Nem cserélném le más bronzosítóra soha, pedig imádok kísérletezgetni. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

pillacskak

2017. február 22.

Nagyon durván pigmentált. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)
update: nem túl tartós:( -1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Nagyon durván pigmentált. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)
update: nem túl tartós:( -1 csillag

Angelika01

2017. február 11.

Nem rég kaptam meg,de nagyon szeretem. Szép színt ad az arcomnak,nem bántam meg hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2017. február 4.

Nem értem. De tényleg. Mindenki jókat ír erről a termékről, én meg nem érzem, hogy annyira jó lenne. Maguk a gyöngyök nagyon szépek, és szép hatást képzeltem el velük. De közben semmi. SEMMI színt nem adott! Hiába vittem fel arcomra legalább 1 kg-ot, egyszerűen mintha nem akart volna "megtapadni" az arcomon. Nem tudom, mi lehet a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 4.

HDorina

2017. január 24.

Kb. 1,5 éve használom már de olyan érzésem van mintha soha nem akarna elfogyni. Nem látom hogy kevesebb lenne benne és engem ez zavar. Mert szeretem látni ahogy elfogy egy termékem, ez olyan jó érzés hogy ezt is kifogyasztottam. :) A színe illik az arcbőrömhöz főleg nyáron a lebarnult bőrön mutat a legszebben. A színt nehezebb felvenni, az ecsetet enyhén rányomom a golyókra hogy kellő mennyiségű bronzosítót felvegyen. Viszont zavaró amikor az ecsetben benne marad a golyócska és elgurul valahova. Mert ha véletlen rálépünk elég kellemetlen ahogy szétnyomódik és barna folt lesz a zokninkon. Ami mosáskor vagy kijön vagy nem belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Noncsi1885

2017. január 24.

Már két éve megvan és szeretem. Szép színe van és kellemes illata. Amíg a golyók kicsit nem mennek szét addig nehéz az ecsetre felvinni és a kis golyók beleakadnak az ecset szőrébe és utána leesnek és elgurulnak...tehát nem szőnyegbarát mert ha rálépsz nagyon nehéz kiszedni a foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Pussycat

2017. január 16.

Évek óta használom! Gazdaságos, mert nagyon lassan fogy a színe pedig csodaszép!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Veronika8614

2017. január 13.

Majdnem egy évig használtam, megtetszett hogy barnás-bronzos, gondoltam a kreol bőrömre pont jó lesz. Szép az árnylat, nekem túl halovány volt, elbírtam volna ha jobb a pigmentáltsága, de végül a parabén tartalma miatt dobtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

chemistryandwine

2017. január 13.

Nem jött be igazán, pedig régóta szemeztem vele, mielőtt megvettem. Csak pozitívumokat hallottam róla, viszont nekem a felvitele nehézkes, már el is veszítettem belőle pár gyöngyöt, és az arcomon is inkább olyan sárgás az árnyalata.
Az illata viszont finom, és ha a praktikusságot nem veszem figyelembe, akkor az is nagyon tetszik, hogy különböző színűek a kis gyöngyök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Regina0206

2017. január 12.

Nekem sajnos nem nagyon jött be. Több ecsettel is próbáltam felvinni, de az én bőrömön narancssárgásan üt ki, és hamar kopik. Másik bronzerrel kombinálva már jobban tudom használni. Pozitívumként megemlítem, hogy szép a kiszerelés, és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!