Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ellenállhatatlan illat és gazdag habok kitűnő ötvözete; nagyszerű választás az esti fürdőzéshez.

• csokoládé- és narancsillattal
  • puhává teszi a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

VictoryFord

2016. november 14.

A kedvenc avonos habfürdőm,durván csokis-narancsos az illata ha akciós féláron van és nagyon megéri,mert sokáig elég mivel lég belőle egy kevés is,nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

mysticnails

2016. október 31.

Nagyon készültem rá, de sajnos annyira nem lett bomba vétel, mint ahogy elképzeltem. Kedvenc karácsonyi illatom, az üvegben ezzel nincs i gond, viszont ahogy a vízbe kerül, elveszíti az intenzitását, nekem nagyon gyenge az illata így. Nem szárít, a habjai szép nagyok, és az üvegben jó is az illat, de úgy ennyi is, nem tartós sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Blackxentric

2016. augusztus 12.

Eddig ennek tetszett leginkább az illata az avonos habfürdőim közül. Nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

AkInImOd

2016. június 8.

Húúú, erre emlékszem, hogy annak idején (kétezres évek közepe körül) kb. két évig párolódott a fürdőszobában, annyira nem akartuk használni... Mindannyian büdösnek találtuk, túl hígnak és nem akartuk elhasználni. Végül nagy nehezen a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Dius1991

2016. június 8.

A minőségével nincs baj, inkább csak az illatával, ami minket zselés szaloncukorra emlékeztet, s azt határozottan nem szeretjük. Ettől függetlenül jó kis termék, mint az Avon többi habfürdője.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

NovErke

2016. május 29.

Sokan nem szeretik, anyukám sem bírja, de nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Sokan nem szeretik, anyukám sem bírja, de nekem bejött :)

borbasnori

2016. május 27.

Amikor először használtam olyan volt, mintha egy kád zselés szaloncukorban ülnék. :D Nekem nagyon bejön ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

Nyunyi13

2016. május 27.

Zselés szaloncukor illata van , nekemn nagyon tetszik az illata :) ráadásul sokáig érződik a bőrön :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

csillahox

2016. május 18.

NEMszeretem!!! Zselés szaloncukor illata van!!! Nem kellemes egy kád zselés szaloncukorban fürödni!!! Kézmosónak használom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Klau7

2016. május 4.

Tipikus elmegy kategória, az elején nagyon tetszett főleg az illata hmm szagolgattam össze-vissza, de sajnos nekem is rá kellett jönnöm hogy kiszárítja a bőrömet, de ennek ellenére elfogom használni mert az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

Színező anyag. (Piros)