Avon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2020. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenési év: 2020

Fejjegyek: bergamott, barackvirág, bourbon paprika

Szívjegyek: vasvirág, rózsa, írisz

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, benzoin

2500 Ft: ÚJ Avon Herstory EDP
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 600+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1-2x próbált miniparfüm (10/9,5), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Terru

2020. augusztus 29.

Mivel azt olvastam a katalógusban, hogy rózsa és ìrisz van benne, amiket kifejezetten szeretek, főleg a rózsa illstát, ráadàsul a dörzsilapon is tetszett az illata megrendeltem egy teljes 50 milis üveget. Alig vàrtam, hogy kipróbàljam, na de amikor magamra fùjtam először tömèny alkoholszag csapta meg az orrom. Amikor az lecsitult egy idősebb nénikhez illő illatot èreztem. A katalògusban szagolt és az igazi illat köszönőviszonyban sincs egymással. Lehet a bőröm teszi, hogy máskèpp hat de anyukàmnak ajándékoztam ès rajta is olyan lett az illata. Azzal a különbséggel, hogy neki tetszik. Tartòsnak elèg tartòs. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Babalupe

2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem. Sok parfümöm van, olcsóbb kategóriás és drágább is, de ez az egyik kedvencem, talán a legjobb Avon illat. Kissé nehéz illat, édes, kicsit fűszeres, nagyon tetszik magamon. A tartóssága is meglepően jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Kakukk

2020. április 11.

Már a katalógusban első szaglásra szerelem volt, amikor megérkezett az 50ml-es kiszerelés, nem csalódtam, iszonyatosan az én stílusom! És ezt úgy mondom, hogy egy egész hadsereg van parfümből a szekrényemben. :D A páromnak is nagyon tetszik rajtam, és ez egy hatalmas plusz, mert ő nagyon finnyás a különböző illatokra. Kicsit fűszeres, kicsit édes, kicsit virágos, kicsit dögös, nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Barbacsek

2020. március 31.

Az újságban megfogott az illata. Nagyon tetszett, megrendeltem az 50 ml-s kiszerelést. Ma kaptam meg.. Elsőnek a kupakjába fújtam, nagyon erős, büdös kölni szagot éreztem.. Na gondoltam valakinek oda kell majd ajándékozni, nagyon büdi. Aztán fújtam rendesen magamra. Nagyon kellemes, mégis intenzív, tartós, figyelemfelkeltő illat áradt rólam. 😁 Iszonyatosan tetszik. Nagyon jó. Már 4 órája fújtam és még mindig érezhető. Tartóssága is jó. :) 4 csillagot adok, az első büdi kölni szagért. 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Tyler33

2020. március 31.

Igazàbol èn valami friss illatra vàgytam igy tavaszra... kicsit furcsa volt, de megbaràtkoztunk 😉 A vègen az a karcossàg a Puma Jamaicàra emlèkeztet 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

spavanilly

2020. március 6.

2020.03.06.
Upd.:3 minta után sem hagy nyugodni ez az illat, valami megfogott benne, amiért úgy éreztem, tennem kell egy próbát a "nagytesóval" is.
Ez az illat egyértelműen tiszta tavasz!!! És passzolunk!...
Szóval úton van a normál kiszerelés...

2020.03.04.
Minta alapján nyilatkozom:
Ambivalens érzéseim vannak ezzel az EDP- vel kapcsolatban...
Egyértelműen nem az én illatvilágom, ettől függetlenül érdekes.
Mellbevágóan szúrós, mégs kiérződik belőle valami finom, nőies- egyáltalán nem közönséges hatású dekadens virágözön.
Rendkívül felnőttes, mély illat, ezért inkább a 30+ korosztályon tudom elképzelni.
Aki szereti a Cherish, Luminata, Today...vonalat, annak valószínűleg tetszeni fog.
Mintaként is nagyon tartós.
Elismerésre méltó darab, annak ellenére, hogy nem passzolunk./Life- nél sokkal jobb!!!/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

2020.03.06.
Ez az illat egyértelműen tiszta tavasz!!! És passzolunk!...
Szóval úton van a normál kiszerelés...

2020.03.04.
Minta alapján nyilatkozom:
Ambivalens érzéseim vannak ezzel az EDP- vel kapcsolatban...
Egyértelműen nem az én illatvilágom, ettől függetlenül érdekes.
Mintaként is nagyon tartós.

nagyerika28

2020. március 5.

Facebookon nyertem🥰 Nekem tetszik, mert hiába hasonlít a LVEB-re, nincs benne az a szúrós rúzsos-púderes jelleg. Rajtam finom édes, cukros cuki illat, pár órás tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

fokyandi

2020. február 28.

Update: Nem hagy nyugodni - szaglászom hetek óta, reggel, este hátha jobb lesz, de nem. Sajnos még mindig "dédiszaga" van...tartósan.

Mintát próbáltam...kétszer is, mert elsőre nem akartam elhinni amit az orrom érez. Elviselhetetlenül büdös számomra. Ez illat? 40 évvel ezelőtt, a dédmamám parasztházában a lakkozatlan fapadlónak volt mindig ilyen dohos szaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

Honeyhair

2020. február 23.

Én is dicsérni jöttem! Hosszú idő óta ez az első olyan illat az AVON-nál, ami szerintem már magasabb kategóriákban is abszolút megállná a helyét. Jó, nem azt mondom, hogy észvesztően különleges, de nagyon kellemes, üde, biztonságos, tavaszi 30+-os komfortillat. Nem fáj tőle a fejem, nem érzem azt a jellegzetes AVON-os mellékillatot sem, amiről már messziről ordítani szokott az utcán, hogy a viselője AVON-os parfümöt fújt magára. Szerintem ez jól sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

Bonnieoo7

2020. február 18.

Pici mintám van, jövőhéten jön a 10 ml-s illatrúd aztán jövőhónapban kedvező áron az 50 ml, ha még akkoris tetszik. Ha túl édes lesz, akkor nem biztos, hogy be merem vállalni, de most egyenlőre nagyon tetszik! Valamihez nagyon hasonlít, de nem a mai időkből, van benne valami érdekes, izgalmas, de mégis könnyed. Az üvege is letisztult, pont az én ízlésemhez illeszkedő. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de sajnos az Avon illatokkal az szokott lenni a gondom, hogy magamon érzem én, de mások csak akkor ha ölelgetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance