Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Titokzatos, dús, kifinomult  illat, mely a fényűzés világába repíti viselőjét, miközben eleganciát és magabiztosságot sugároz. Illatjegyek: vadvirágok, gyapot, fekete bors, fehér tea, selymes szirmok, rózsa, pézsma, kasmírfa, tonkabab.

Ár: 19.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Nyuszika21

2014. augusztus 26.

Az egyik legjobb illat a világon, ráadásul abszolút elfogadható áron! Még a legdrágább parfümjeimet is simán felülmúlja! Ez az a parfüm amit Anyukám ugyanúgy szeret mint én, szóval mindig kettőt rendelünk. :) Nagyon sokan megjegyezték már (főleg fiúk! ;) ) hogy milyen finom ez az illat...Én egyszerűen csak " A randi parfüm"-nek hívom, még akkor is, ha a párommal már két éve együtt vagyunk és vele megyek randizni! :) Remélem jó sokáig kapni lehet még, mert ez a kedvenc parfümöm. Nőies, romantikus, virágos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

klau888

2014. augusztus 17.

Nagyon szeretm, nagyon jó illat. Amikor először szagoltam, teljesen elbűvölt. Igazán elegáns, alkalmi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

kissnereni

2014. február 19.

Ez a második kedvencem az Avon parfümök között.Szeretem,jó illata van,kicsit édeskés,de mégis erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

eravarga

2013. október 27.

Imádom.Imádom.Imádom. Ez az én illatom, mindennap használom, egész nap jól érzem magamon. Már nem is tudnék elképzelni más illatot magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

k.boglarka

2013. augusztus 2.

Nagyon tetszik az illata tartós egész nap érzem magomon. Karakteres illat de nekem nem eléggé. ettől függetlenül nagyon megvagyok vele elégedve. Ár érték arányban megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Hatalmas csalódás és megdöbbenés! Férfias az indítás, később szelídül de még úgy sem valami nőies. Akár uniszex is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Dorka.

2013. május 19.

Nagyon szeretem, tartós az illata és személy szerint nagyon kedvelem. Nem hiszem, hogy alkalmi lenne, a mindennapokban fújom és sokan megdicsérték rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Kleopátra

2013. május 3.

Ez egy gyönyörű illatkompozíció.Részemről kijár Mr. Legernek egy nagy tapsvihar, akárki akármit mond,ez az ember tud valamit! Nem hétköznapi illatokat kreál, ettől is olyan megosztóak a parfümjei.
Egy 50ml-es Femme-t birtoklok és azóta imádom mióta megkaptam.De úgy érzem nem ez lesz az egyetlen darabom az úriembertől. Nagyon én vagyok ezekben az üvegben, tökéletesen működnek rajtam. Csakúgy mint Hugo Boss-ék, de míg az a hétköznapi életet képviseli, Leger úr szeret elvonatkoztatni a mindennapoktól és különleges köntösbe öltöztetni a NŐ-t akire múzsájaként tekint. És hogy milyen ez a múzsa? Fújd a csuklódra, ha átérzed, ha előjön belőled a "dög", nah akkor Te vagy!

De induljunk is: Kezdetnek meglibbenti előtted fűszeres fátylát, ezzel is kifejezve titokzatosságát, mert ebből még nem tudod meg ki ő valójában, nem hagyja hogy megismerd, kéreti magát, majd ha Ő úgy dönt beadja a derekát,addig meg várja hogy fussák körülötte azokat a bizonyos köröket. Várat... Ha bátor vagy továbbmerészkedsz ellenben megfutamodsz,de hogy közömbös nem maradsz iránta az biztos. Különleges teremtés Ő, nem feltétlenül szép ,sőt van aki szerint kifejezetten átlagos, viszont van benne valami amit nem tudsz meghatározni, éppen ezért vonz. Rád vet egy futó pillantást,és feléled benned a vágy: "Nekem ő kell! Most!" Ő kacéran rádnevet, szinte olvas a gondolataidban, tudja hogy mi jár a fejedben. Ha azt hiszed hogy ilyen könnyen a Tiéd lesz,hát nagyot tévedsz! Mert a legtöbb számára elérhetetlen marad, melyre büszke is, és gőgösen elfordítja a fejét. Innen már nincs visszaút...Kihívó, mert V-dekoltázsú térdig érő színátmenetes mélyrózsaszín ruhát visel fehér kalappal? Ő nem így gondolja. Ezt követeli meg az időjárás és az este. Egyre több szempár szegeződik rá, melyet titkon élvez de nem mutatja ki. Ha valaki csak a ruha miatt ítélkezik és könnyűvérűnek titulálja,ám legyen. Nem fog fejet hajtani a mások fejéből kipattanó gondolatfoszlányoknak, inkább rácáfol. Kicsit talán /pont ezért is/ fent hordja az orrát, nem hagyja hogy a felszín elvakítsa,nem is keres ilyen társaságot. Többre értékeli a belső tisztaságot és erényeket a pusztán látszatra adó flancnál.Közben magának szegezi a kérdést: "A mai világban hova lettek ezek az értékek? Vajon a mai fiatalságnak számít valamit az erkölcs? Vagy azt sem tudják mi az...? Csak az önmagukról táplált szép s jó miatt érzik magukat fontosnak? " /ld. fészbúk/ A válasz talán a társadalomban keresendő. Elmélkedése végén felelevenít egy idézetet,melyet igencsak helyénvalónak tart, mint NŐ:
“A lelki szépség oly varázsfényt kölcsönöz az ember egész valójának, hogy az egyszerű megjelenésével meghódítja a szíveket, és barátokat szerez anélkül, hogy tudná!” (Lev Tolsztoj)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

kozlokova73

2013. április 30.

Ezt a parfumot nem fogom kritizalni,tapasztalatbol tudom nem kellemes a csunya kritika,de pontozni azt fogom. Tartos,edes,tomeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 30.

wikke

2012. december 24.

régebben beleszerettem az illatosított oldalon, most végre megszereztem és kipróbáltam. hihetetlen kellemes illat, nem unom meg, nem fulladozok tőle. tényleg magabiztosságot sugároz :) azt írják többen, hogy eléggé alkalmi. na én ezt most karácsony alkalmából kezdtem használni, és jól tettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Színezék. Lilás piros.