Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Titokzatos, dús, kifinomult  illat, mely a fényűzés világába repíti viselőjét, miközben eleganciát és magabiztosságot sugároz. Illatjegyek: vadvirágok, gyapot, fekete bors, fehér tea, selymes szirmok, rózsa, pézsma, kasmírfa, tonkabab.

Ár: 19.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

MVivv

2012. október 6.

Nagyn finom karakteres illat, mégis olyan finomságot tükröz. Nem bántam meg,hogy megvettem és úgy érzem megérte az árát is, mert az avonos parfümök közül szerintem a legigényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Mocha Latte

2012. szeptember 13.

Régóta nézegetem ezt a parfümöt.Valószínű ő lesz a következő szerzeményem.
Igazi nőies, kifinomult illat estére vagy alkalmakra.
Tesztelés alapján tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Régóta nézegetem ezt a parfümöt.Valószínű ő lesz a következő szerzeményem.
Igazi nőies, kifinomult illat estére vagy alkalmakra.
Tesztelés alapján tartós.

Rege

2012. szeptember 4.

Egyelőre illlatmintát kértem belőle, s fokozatosan tetszett meg az illata. Először nagyon töménynek, "dúsnak" éreztem a virágos indítást (viszont a feketebors nagyon finom benne), de az idő múlásával meleg, puha, fás illata egyre kellemesebb (gyanítom, hogy a tonkabab a "felelős" a maga vaníliás-keserűmandulás-dohányos beütésével). Mintha beburkolóznék egy meleg, puha sálba. :) Emiatt nekem valahogy esti-alkalmi parfümnek vagy őszi-téli illatnak jönne be, mert nem egy légies, napsütéses könnyedség a nyári hétköznapokra.

Jelentem, megkaptam születésnapomra! Már nem is értem, hogy először mennyit szaglásztam, hogy keressem az azonosulást; nagyon tetszik és - a Hervé Leger Femme után - meglepetésemre tényleg tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

zsoci92

2012. június 21.

Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet! Befújtam magam vele délután, este lezuhanyoztam, még utána is lehetett érezni az illatát, sőt másnap reggel is éreztem még! Én nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Saphira

2012. június 9.

Az Avon egyik, a Herve Leger divatházzal együtt alkotott prémium női illata.

Fás-pézsmás illatkategóriába tartozik.

Főbb illatjegyei a leírás szerint...
Fejillat: vadvirágok, gyapot, fekete bors.
Szívillat: fehér tea, selymes szirmok, rózsa.
Alapillat: pézsma, kasmírfa, tonka.

Elegáns, magabiztos és szenvedélyes illat, az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Az Avon egyik, a Herve Leger divatházzal együtt alkotott prémium női illata.

Fás-pézsmás illatkategóriába tartozik.

Főbb illatjegyei a leírás szerint...
Fejillat: vadvirágok, gyapot, fekete bors.
Szívillat: fehér tea, selymes szirmok, rózsa.
Alapillat: pézsma, kasmírfa, tonka.

Elegáns, magabiztos és szenvedélyes illat, az egyik kedvencem.

Indigo

2012. június 3.

Minta alapján: nagyon gazdag illat. Egyenként kevéssé ismerem az összetevők illatát, így úgy fogalmazok, kissé marcipános jellegű, krémes, szolid virágokkal lágyított. A borsot is enyhén kiérezni, mely plusz mélységet kölcsönöz neki. Leszáradása nőies, púderes. Hideg, elegáns aroma. Még keresem benne az azonosulási pontot, ezért a 4-es.

Célcsoport: elegáns, kifinomult, tartással rendelkező, nőies erőt sugárzó, érettebb személyiségű nők, akikben van némi titokzatosság. Inkább alkalmi, esti, csábosabb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3, CI 42090

Színezék. Lilás piros.