Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hibátlan megoldás a bőrhibák elfedésére. Sűrű, krémes formula, mely elfedi a sötét karikákat és bőrhibákat. Természetes hatást biztosít, nem csomósodik.

2 árnyalatban kapható.

Kishoshi

2016. október 17.

Nekem bevált.Szépen fed szem alatt is,és a bőrhibákra is jó.Nem annyira tartós ,mint vártam,pedig púderezem is.Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

mia1818

2016. október 16.

Könnyű dolgozni vele, szépen fed, tartós és biztosan újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Könnyű dolgozni vele, szépen fed, tartós és biztosan újra fogom rendelni.

nusmanna

2016. október 9.

Jó a fedése. Kicsit nehezebb eldolgozni. Eddig kettőt rendeltem belőle nem tudom, hogy miért ,de a második rendelésnél nagyon büdös volt így már nem használom csak porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

monita333

2016. augusztus 14.

Bár még nem sokat használtam eddig meg vagyok vele elégedve. Jó a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Bár még nem sokat használtam eddig meg vagyok vele elégedve. Jó a fedése.

dorcska0914

2016. június 19.

Már a másodikat rendeltem meg belőle annyira a szívemhez nőtt :)
Nagyon szeretem mert jól fed, igaz az én kombinált bőrömön nem marad fent egész nap, de ez nem a termék hibája.
Ha sokat használok belőle beleül a barázdákba.
Az előző tégely hónapokig bírta, alig kell belőle egy kevés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

Már a másodikat rendeltem meg belőle annyira a szívemhez nőtt :)
Ha sokat használok belőle beleül a barázdákba.
Az előző tégely hónapokig bírta, alig kell belőle egy kevés :)

dorkaww

2016. május 29.

Krémes,könnyű állagú, jól eldolgozható termék. Nem szabad sokat feltenni belőle mert könnyen beülhet a szem alatti barázdákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

doraa07

2016. május 26.

Tegnap érkezett meg a rendelésem, ma próbáltam ki, de eddig imádom!! Nekem hatalmas karikáim vannak, amelyek még elég sötétek is, de ez úristen úgy eltünteti...nekem sokkal jobb, mint a Catrice, mert az meg nagyon világos, jobban beleül a ráncokba, de ez észre se vehető, csak nyilván annyira, h szebb a végeredmény! Remélem, hogy továbbra is így teljesít! ;) Én a medium árnyalatot rendeltem, mert én hamar, könnyen barnulok, kreolos a bőröm és tökéletes hozzá. Csak ajánlani tudom, és most még akciós is volt, most volt itt az ideje, hogy végre megrendeljem és kipróbáljam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Lolychan

2016. május 18.

UPDATE: A szem alatti karikáimat tényleg halványítja és nem is tűnik már ki (megtanulhattam ezek szerint korrektorozni :D). A tusom tartósságára is tökéletes, a szemhéjamra kenek egy keveset és máris tovább kitart. Így már 5* :)

Remekül elfedi a szem alatti karikáimat :) Bár mikor a teljes sminkemet nézem egybe, túlságosan kitűnik (vagy én dolgoztam el rosszul :D). Megelőlegezem a 4-est, hátha később jobban megy a korrektorozás :D (eddig nem nagyon használtam korrektort).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

ayse

2016. május 18.

Tökéletes imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 18.

Tökéletes imadom

szonjaszepesi

2016. május 11.

Életem legjobb korrektora! Szuperül fed és a színe is passzol még a világos bőrömhöz is. Ezerszer is újravevős,imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.