Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hibátlan megoldás a bőrhibák elfedésére. Sűrű, krémes formula, mely elfedi a sötét karikákat és bőrhibákat. Természetes hatást biztosít, nem csomósodik.

2 árnyalatban kapható.

kulcsarcinti

2016. április 2.

A valaha volt legjobb korrektorom. Szépen fed, nem kelt maszk hatást.Világos árnyalatban szép üde hatást nyújt, akár önmagában is. Akciósan vásároltam és abszolút megéri a pénzét. Vásároltam hozzá korrektorecsetet is, na így végképp egy álom. Szerintem jóban leszünk még sokáig! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

thepinkdoor

2016. február 17.

Mindenki oda van érte, amit egyáltalán nem értek... Szem alá próbálkoztam vele, de egyáltalán nem volt szép az eredmény, nem olvadt bele a bőrömbe hanem szárított és a bőrhibákat még jobban kiemelte. Az én szuperhóka bőrömnek a fair sem elég világos, szóval se a formula, se a szín, se a csomagolás...

A csomagolás külön megér egy misét. Nekem nincs bajom azzal hogy krém és bele kell nyúlni (tiszta ecsettel), viszont azzal igen hogy krém és mégis ilyen kompakt formában van. Úgy érzem hogy bármilyen por, szösz belemegy, mivel nincs teljesen lezárva mint egy csavaros tégely és szerintem így hamarabb is megromlik...

+ az a félelmem, hogy bármikor megolvadhat és szétfolyik mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

+ az a félelmem, hogy bármikor megolvadhat és szétfolyik mindenhova.

Biancaa

2015. november 23.

Nagyon tetszik, a világosabbikat rendeltem, szem alá használom , ill. konturozásra, nagyon jol el lehet dolgozni, nem szárit és nem csomosodik ossze az arcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Tamara91

2015. november 20.

Jó korrektor és tartós és 1000 ft-ért jutottam hozzá. Nem folyik, nem sűrű pont jó. Nekem annyi gondom van vele, hogy 2 árnyalat van s a sötétebbik is nagyon világos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

szonia

2015. november 8.

Sokáig én is Catrice Camouflage párti voltam, de nekem nem annyira az arcomra, mint inkább a sötét karikáimra kell a korrektor és arra ez sokkal alkalmasabb (bár beleültettétek már a bogarat fülembe az új Liquid Camouflage-al :). A világosabb árnyalatot választottam a kettő elérhető közül, mert a másikat már túl sötétnek találtam az előző korrektoromhoz képest (Catrice 020) de ez meg talán egy picit túl világos - nekem valahogy hiányzik egy szín a két árnyalat közül a palettáról Egyébként jól fed, selymes és csak nagyon minimálisan ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

FTM

2015. november 5.

Meglepően jó korrektor. Kellemesen krémes, nem nehézkes, nem ragad bele a bőrömbe és szépen eldolgozható. Ár-érték aránya is nagyon megfelelő. Nem szeretem az Avon termékeit, de ezzel a kis cuccal nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

Kacija

2015. október 30.

Fedéssel nem lenne gond, de nekem kiszárítja a szemkörnyék bőrét, és az hiába volt előtte szép sima, összeráncolja a bőrt, mintha egy 100 éves nyanya lennék! Nem lenne szabad ilyen hatásának lenni! Ugyan olyan szárító, és ezáltal ráncosító hatása van, mint a bőrtónus javító gyöngyöknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 30.

Nixa

2015. október 14.

Ezt a terméket is akciós áron rendeltem, 999 Ft-ért. A Medium árnyalatot tudhatom magaménak, és nagyon elégedett vagyok vele! Jó az állaga, a kiszerelés, az árnyalat, még a legkisebb táskában is elfér. Egy picit hiányolom belőle a kis tükröt, de ezen kívül nincs negatívum! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

pomme

2015. október 4.

Csajok, imádlak titeket, hogy írtatok erről! <3 Az Avont sosem szerettem, de valahogy szembe jött ez a korrektor, gondoltam megnézem itt, sikerült is meggyőznetek :D Hát ez egy csoda!! Az első gondolatom az volt, hogy azonnal újrapontozom az összes eddig értékelt korrektorom, mert egyik sem ér a nyomába. Teljesen új mércét állított fel nekem, nem gondoltam, hogy létezhet ilyen jó termék a halandók számára (profi cuccban nyilván van ilyen, de annyi pénzem nincs), ráadásul ilyen röhejes áron. Amikor először kipróbáltam szem alá, brutál karikákra folyósnak és/vagy zsírosnak tűnt, felkenve púderesre szárad, nem ragad, nem vakolat vastagságú, mint pl. a Catrice, bár az szerintem inkább ragyákra való, mint szem alá... Szóval száradás után kaptam egy pillekönnyű korrektort, ami púderes is, de közben nem is szárít, nem ül bele a ráncokba és nem kell építgetni, egyszerűen csak olyan, mint egy balerinabőrbe bújt Terminátor. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki hozzám hasonlóan smink nélkül azonnal kapja az együttérző kérdéseket, hogy úristenbetegvagy??? Életmentő kis cucc, veszek a sötétebb verzióból is majd az arcom többi részére, ragyákra a fair árnyalat világos bőrre is túlzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

manitia

2015. szeptember 30.

Azt kell mondjam, hogy meglepődtem. Ez tényleg jó! Takarja a karikákat is felkenés után instant púderes finishe van szóval ha nincs kedvem alapozni ezzel a szemem alatt, az orrom, az orrom két oldalát és az esetleges piros pöttyöket eltüntetem és good to go vagyok. Ennyi pénzért ez egy csoda. Ettől függetlenül még keresem az igazit, de ez is mostantól mindig a neszesszerem része lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.