Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hibátlan megoldás a bőrhibák elfedésére. Sűrű, krémes formula, mely elfedi a sötét karikákat és bőrhibákat. Természetes hatást biztosít, nem csomósodik.

2 árnyalatban kapható.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 18.

Bajos nálam a korrektor választása, az eddigiek nem volt semelyik jó.:( Tehát ez a termék jó az állaga, jó lehet kenni, de a szín néha túl világos/túl sötét!Egyszer szeretem ezt, egyszer meg nem.:( Nem tudom 4/5 adjak mert jó az összetevője is.Mvel eddigi korrektorjaim közül ez a legjobb, de ez se tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Redzsi

2015. szeptember 6.

Nagyon jó! Féltem megrendelni,mert alapból nagyon világos a bőröm és a világos korrektorok is sárgásak rajtam,de ez valami tökéletes! :) Előtte az Essence Stay all day korrektorát használtam. Ez jött be még a legjobban, viszont ez az Avonos kiüti ezt is. A lilás karikáimat is tökéletesen eltünteti meg a kis pirosságot az arcomról. Nem irritálja az amúgy is érzékeny bőrömet és sokáig kitart. Nem ül bele a kis "ráncokba" és nem üt el a bőrszínemtől. :) A legvilágosabbat rendeltem meg, 1000 ft volt. A doboza nagyon tetszik. Egyedül a mennyiségével nem vagyok kibékülve. Remélem nem fog gyorsan elfogyni. Ami a higiéniát illeti, én korrektor ecsettel viszem fel (amit még az Oriflameből rendeltem) és az ujjaim segítségével "ütögetem" bele a korrektort bőrömbe, Így teljesen megfelelő a számomra. (Persze a korrektor ecsetet azért rendszerese kimosom) ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Dea

2015. augusztus 26.

Az összes korrektor közül,amit eddig próbáltam nekem ez a legjobb. :) Szeretnék még kísérletezni,ezért egyenlőre nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

dittus1105

2015. augusztus 25.

Ez egy kis csoda!! A szemem alatti nagy sötét karikákra rendeltem és miután kipróbáltam rendesen tátva maradt a szám :) Tökéletes a fedése, nagyon tartós és természetes hatást nyújt. Az ára pedig röhejes, ahhoz képest, hogy mit tud. Ezt nagyon eltalálta az Avon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

bandita

2015. augusztus 8.

Megdöbbentően jó korrektor, a mai extrém hőségben sem csíkosodott be a szemem alatt!
Kissé gyengébben fed, mint a Catrice Camouflage, én két, kiadósabb rétegben paskoltam be ujjbeggyel a brutál szemkarikáim területére, úgy, hogy alá mindössze a márka Anew szemránc primer-t használtam.
Idén nyáron már ott tartottam, hogy feladom a karikák+ráncok elleni kettős küzdelmet, mert minden beleült a ráncokba, az én karikáimnak viszont kevés a folyékony, könnyed kis lepkefingszerű világosítás.

A tégelybe nyúlva egyáltalán nem hittem abban, hogy ennyire jó lesz, totál olajosan csillogónak tűnt, tömény szilikon.
És mégis!
Alig hiszem el, nem igazán tudom mivel magyarázni, miért nem ült bele a ráncokba ezzel az állaggal.

A viselés során pedig abszolút könnyed érzést biztosít, mintha semmi sem lenne ott. Izzadtam, mint az igásló, biztos voltam benne, hogy korrekcióra szorul majd a sminkem, de bármikor ellenőriztem, csak gyönyörködni bírtam benne.

EZIGENNN, ezt nevezem én kiváló korrektornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

És mégis!

EZIGENNN, ezt nevezem én kiváló korrektornak.

pmarcsi

2015. augusztus 8.

Imádom! Nem számítottam nagy durranásra, amikor megrendeltem, csak azért vettem meg, mert tetszett a dizájn. Először a világosabb árnyalat lett az enyém, azt szem alatti karikákra alkalmazom. Aztán jött a sötétebb árnyalat, amit már a bőrhibák elfedésére használok. Mindkettő szuper, de a sötét a kedvencem. Nagyon tartós, és tökéletesen fed. Talán még a Catrice camuflage korrektornál is jobb. Nagyon lassan fogy, így sokáig elég lesz. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

faatama

2015. július 30.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, eddig a luxe volt a favorit, most váltottam erre, mert ezt könnyebb eldolgozni. Finom, krémes a formulája, ennek ellenére nem gyűlik össze a ráncokban, nem mászik el. Kis mennyiség kell belőle, így elég sokáig kitart majd. :)
UD: sajnos vissza kell, hogy jöjjek kicsit lepontozni... így nyáron már kicsit túl krémes ez az állag, úgy érzem, h a bőröm beszívja a nap végére, és amikor felrakom, elég "zsíros" hatása van, mindig kell rá valamilyen púder. :( Továbbá amit előttem is említettek: sajnos nem higiénikus. Egy kicsit sem... :( Már tele van szösszel, meg minden féle dologgal, egyfolytában törölgetni kell, meg tisztogatni. Egy rémálom, pedig tényleg mindig zárva tartom, illetve természetesen tiszta kézzel sminkelek. Még majd kipróbálom ecsettel, hátha úgy jobb, de sajnos le kell vonnom 2 csillagot ezek miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Tánya88

2015. július 1.

Eddig a Catrice korrektort használtam, megkockáztatom, hogy ez még jobb! :) Nagyon jól fed, tartós és természetes hatása van. Újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

demoiselle

2015. július 1.

Nagyon-nagyon szeretem! Szem alá szoktam használni, nagyon kellemes, krémes állaga van. Egy napot fixálás nélkül is kibír, nem csúszkál, nem ül bele a ráncokba sem... az Avonos korrektorecsettel szoktam felvinni, de akár ujjal is fel lehet simán. Egy kis tükör elfért volna benne, de nem zavaró különösebben, hogy nincs. Biztos újravevős:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Vichy

2015. június 20.

Az elején nem kedveltem, túl "hígnak" ítéltem meg a Catrice-s csodakorrektor után. Viszont egy idő után annyira bevált, hogy csak ehhez nyúltam és már elértem az alját is, szóval hamarosan újrarendelem. Maga a termék eléggé krémes, megvan hozzá a korrektor ecset is, de nekem ujjal könnyebb a felvitele. A világosabb árnyalat van meg, jól passzol a bőrömhöz, - pedig sárgás a bőrtónusom - , és ami a legjobb benne, hogy elég tartós! Nem mondom, hogy 24 órát kibír, de 8-at biztosan, plusz nekem az apróbb ráncokba sem ül bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.