Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hibátlan megoldás a bőrhibák elfedésére. Sűrű, krémes formula, mely elfedi a sötét karikákat és bőrhibákat. Természetes hatást biztosít, nem csomósodik.

2 árnyalatban kapható.

sabrirory

2015. június 3.

A sötétebbiket rendeltem meg, gondoltam jön a nyár hátha jobb lesz. Nem is annyira sötét mint gondoltam,viszont olyan szépen igazodott a bőrömhöz, hogy el sem akartam hinni. A sötét ocsmány karikáimat is eltűntette! Imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

Roni

2015. június 3.

imádom ezt a korrektort. végre egy korrektor, aminek nincsen sárgás alapárnyalata, eltünteti a bőrhibáimat. igazítani kell nap folyamán, de ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

JudithBeauty

2015. május 26.

A korábbi hozzászólások alapján döntöttem úgy, hogy megrendelem ezt a korrektort, és milyen jól tettem! Remekül eltűnteti a sötét karikákat a szemek alatt. Nekem ugyanis nincsenek még ráncaim, de borzasztóak a karikáim. Fair árnyalatban rendeltem meg, az a világosabb bőrre való. Kicsit nehézkes kinyitni a tégelyt, de ettől függetlenül nagyon jó, könnyen el lehet dolgozni és nem zavarja, nem irritálja a szemet. Köszönöm Nektek :-)

Update: Nekem nem szárította a szem alatti bőrt, pedig az arcbőröm száraz típusú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

tonic

2015. április 26.

Így elsőre elég jónak tűnik,de hogy higiénikusabb-e egy tégelyes,mint egy stiftes,azt nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

tothdetty22

2015. április 13.

Nem rossz, nem rossz...egyetlen bajom vele, hogy beül a ráncokba és sokat kell bíbelődni vele, amíg korrigálható. Szépen fedi a sötét karikákat is, nem természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

boszia

2015. április 9.

Sokféle korrektort használtam már, minden nap használok, sokszor ha mást nem is de korrektor mindig van rajtam, mivel nagyon karikások a szemeim. Azt kell mondanom teljesen meg vagyok elégedve vele, ecset segítségével viszem fel, nagyon kevés kell belöle, újravevős lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Vicaa

2015. március 28.

Szerintem nagyon jó, mind bőrhibákra, mind szem alá! Az avon korrektorecsetével rendeltem meg szettben, akciósan és bevált.. A pigmentáltsága is nagyon jó, a nap végére, ha egy kis púdert használok, nagyon szép marad. Ha tükör is lenne benne akkor 5*, de ez nem zavaró :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

ludvnora

2015. március 9.

Tényleg jól fed, könnyű eldolgozni, sokáig fentmarad. Tükör tényleg nem ártott volna bele, de annyira nem zavaró :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

Riruka

2015. március 5.

Remekül fed, nem mászik el az arcon, nem ül bele a ráncokba. Nekem szem alatt jobban működik, bőrhibákra ott a Catrice Camouflage, de ha az nincs kéznél ő is megteszi. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Jolles

2015. március 2.

Nekem medium árnyalatban van meg. Meglepően jól fed, felváltva használom a Catrice tégelyes korrektorával. Jól fed és nem mászik el órák múlva sem a helyéről. Az előző hozzászóló a tükröt írta, hogy hiányzik az tényleg elfért volna benne. Jó kis kence, megérdemli az 5*-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.