Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettike70, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Incandessence parfüm könnyed változata elegáns üvegcsében.

Ár: 1000 , Eladó: Ano
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI vagy foxpost 699.-, fizetés: személyesen/előre utalással
egeresi47

2015. szeptember 14.

Nagyon szeretem az illatot, bár nem tart kis sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Nagyon szeretem az illatot, bár nem tart kis sokáig.

hadri

2015. augusztus 21.

Nyáron szoktam használni, amikor a parfüm túl tömény.Az illatot nagyon szeretem, mindenféle kiszerelésben (50 ml-es, 30 ml-es, 10 ml-es és ez a 75 ml-es kiszerelésű) megvan, valamelyiket mindig leakciózzák :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

JudithBeauty

2015. május 21.

Az illata és a tartóssága is hasonló, mint a parfümnél. Kedvező ára miatt rendeltem meg. De szerintem maradok az eredeti, kerek üvegű parfümnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Vivianka

2015. április 11.

Nagyon finom, kellemes illata van, tartós is, viszont én tüsszögő rohamot kaptam tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

anikaa96

2015. április 11.

Nagyon szeretem az illatát de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Nagyon szeretem az illatát de sajnos nem túl tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.