Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális illatketegória.

Fejillat: bergamott, vérnarancs, feketebors

Szívillat: gardéniaszirmok, borsfa

Alapillat: ámbra, szantálfa, bőr, vanilia,

Ritkaság ❣️ Avon Infinite Seduction EDT
Ár: 3000 , Eladó: Csokri
Állapot: 50/15 ml, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

edina95

2014. április 23.

Én imádom! 2012. karácsonyára kaptam, de meg mindig tele van majdnem. Az illata 3-4 óráig érződik rajtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

manooo

2014. március 22.

Anyukámnak is ilyen van, és amikor magára fúj belőle, belengi az egész házat az illata!!!! Kár, hogy az Avon-ban nem mindig van benne és elég drága is, de ennek ellenére nagyon jó kis parfüm!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.

brogibaba

2014. március 17.

Nagyon szeretem a fűszeres, de mégis gyengéd illatát, közepesen tartós. Én fogok még venni belőle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

kicsirita

2014. február 18.

Nagyon finom illat. Én nyári reggeleken imádtam nagyon, de bármikor használható szerintem. Tipikusan az vagyok aki évszakonként cserélgetem a parfümöket, de ez jöhet bármikor. Különleges illata van nagyon. A tartóssága nem a legjobb, de elnézem neki, mert nem drága illatról beszélünk. Már a második üveggel használom,de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

terrycrews

2014. február 9.

Nagyon maximum 1 órán keresztül érződik az illata, és drágállom is, viszont az illata bejött, ezért kap egy 2-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Percoon

2013. szeptember 17.

Nyerő illat őszre, enyhén, nagyon kellemesen fűszeres, rajtam elég tartós is. Jó vétel volt, ideális hétköznapi illat. A bőrös illat is jelen van picit, sajnos rajtam eléggé hamar eltűnik, és inkább az édes jegy dominál jobban, ez az egyetlen hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Kittygirl1630

2013. szeptember 9.

Jó kis illat az Avontól. Mikor megjelent a katalógusban akciósan vettem. Egy kicsit édes egy kicsit más mint a többi Avon illat. Különleges és buja. már csak pár csepp van az üvegcse alján. Annyit hozzátennék, hogy tipikus őszi, téli illat, akkor tud igazán kibontakozni. Nem volt csalódás ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

zdoreebaba

2013. július 17.

Katalógusból szagolgattam még régebben... egyszerűen imádom az illatát... nem bírok ellenállni, annyira finom... a bergamott, a narancs és a bors érezhető rajta leginkább, igaz, hogy először azt hittem, hogy barackos, de az a lényeg, hogy egy csodálatos illat. Szerintem az illata sokkal jobb, mint az Infinite Moment-nek.
Személy szerint nekem az illat nincsen meg, viszont a katalógusból ítélve, számomra 5-ös!!
Egyszer biztos, hogy rendelek egyet és a használat után is leírom a véleményemet, hogy úgy mit tapasztaltam! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Rege

2013. július 13.

Letisztult csomagolás - gondolom a színvilágát a bergamott és vérnarancs kettőse inspirálta. Számomra most jött el az ideje a nehezebb illatok után - friss, üde koktél a nyárra. Bár nem szoktam olyan parfümöket hordani, amikben a citrusjegyek dominálnak, de ebben a meleg vaníliával és pici pikáns borssal keveredve kifejezetten megtetszett a vérnarancs és keserűnarancs illóolajának esszenciája, amely lecsengése után puha fás lesz a bőrön. Sajnos nem elég tartós, és nem mondanám, hogy végtelenül csábító, ahogy a neve sugallná, de finom és könnyed kiegészítője a lenge nyári ruhának a kánikulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Kleopátra

2013. április 24.

Sokkal jobb mint az elődje, amúgy meg Natasa mindent elmondott róla,nincs is hozzáfűznivalóm ;) Azért csak 4-es,mert nálam nem tartozik a top10-be,viszont egyedi és vagány, ami egy PIROS üvegbe bújtatott Avon illattól azért nagy szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellol, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol