Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális illatketegória.

Fejillat: bergamott, vérnarancs, feketebors

Szívillat: gardéniaszirmok, borsfa

Alapillat: ámbra, szantálfa, bőr, vanilia,

Ritkaság ❣️ Avon Infinite Seduction EDT
Ár: 3000 , Eladó: Csokri
Állapot: 50/15 ml, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Guttmann Natasa

2013. április 6.

Egy nyugtázó, megértő ahával fogadtam az értékeléseket, most viszont egy huncut mosollyal az arcomon írom mindezt, mert ezek szerint szerencsésnek mondhatom magamat, nálam tökéletesen működik! Nem úgy, mint a legtöbb Avon-illat... Cirka 5 éve rajongtam értük, csodálkoztam is nagyokat, hogy számomra mindegyik olyan szépséges, finom, mutatós darab. Ennyire egysíkú lennék vagy csak bemesélem magamnak, hogy mindegyik én vagyok? Hamarosan kiderült azonban, hogy mindez hiú ábránd, nem tudtam elhasználni őket. A bennem buzgó újítási vágy okán közrebocsátottam az összes mintát és a teljes kiszerelésű parfümöket is egy jó pár éve. Az utolsó Avon márkájú parfümömet, mit ajándékba kaptam egy nagyon kedves, -de mint kiderült, engem cseppet sem ismerő ismerősömtől- azt sikerült egy reptéri átvizsgáláson kikapnia valakinek a táskámból, de bevallom őszintén: egy könnyet nem sírtam utána... Szóval így álltam az Avon-illatokkal egy jó darabig, ''szeretem is meg nem is'' viszonyban. Ez egy különc darab tehát, és van is erre egy jó mondás, ami vahogy így hangzik: A kivételek erősítik a szabályt. Úrnői találkozásom ezzel az illattal nem volt kimondottan elegáns, edzőtermi környezetben történt...nem voltam rest megkérdezni a leányzót, hogy mit is visel; árulja már el, mi az, ami ennyire finom. Elárulta és azonnal meg is rendeltem... Az üveg egyszerű, klasszikus vonalakat követ csodaszép színátmenettel mixelve. A tartalma... ezek szerint egyedüli vagyok, akit bűnös gyönyörűsége teljesen magával ragadott. Erőteljes fűszeres illatjegyeiből kevesebb, mint a felét éreztem csak. Tehát ez lehetett nálam a kulcs: a bőrre fújás. A kezdetekkor semmi, de tényleg semmi orientálisat nem találtam benne. A vérnarancs minden gyümölcsösségét hozza, ám nem tisztán, hanem a háttérben egy mély, kielemezhetetlen csavarral. Szantál, vanília, pici balzsamosság, bőr, de mindenből csak egy lehelletnyi... nagyon finoman, beütéses módon hat. Még mindig nagyon gourmandnak érzem az összképet. Mondanám ez alapján, hogy megköveteli az enyhe, napos, virágillatos időt, de ebben a ködös-párás-esős borzalomban is egészen feldobott. Már napok óta Infinite Seduction csókolgatja a ruháimat, a bőrömet, a hajamat... Mindezt azért most írom, mert a ragaszkodásom nőttön-nő iránta, és azt hiszem kénytelen leszek beiktatni a tavaszi ritmusba Bruno Banani Woman-je, Dalí Lagunája, Bvlgari Omnia Coral-ja és Versace Red Jeans-e mellé. Végre nem egy esztelen vágyakozás, ez finom, számomra ez fait accompli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

SuicideCandy

2013. március 7.

Én is többet vártam tőle, de azért szeretem kissé rózsás különleges illata van.., bár az alcohol illata túl erős benne, egyedül ez zavar és valóban nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

phoenix

2013. március 3.

Sajnos nekem nem jött be az illata, de nem ezért vonom le a csillagot, hanem a tartóssága miatt. Tudom, hogy kölni, de szerintem az a pár óra, amíg érezni lehet, még ehhez mérten is kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

platinakuka

2013. március 1.

Magamra fújtam... borsos, férfias, jesszus. Eltelt egy fél óra, és átalakult egy édeskés csiklandozó illattá. Nem az a nagyon durván belehatol az agyadba és/vagy orrodba típus, de sejtelmesen bevon a felhőjébe. Nem túl tartós, de egy négyest simán dobok, én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Berenice

2013. február 27.

Nagy örömmel vártam és nagy csalódás lett a vége.
Az illatpiramis nem valami összetett - jobban is kedvelem az egyszerűbb illatokat- de izgalmasnak ígérkezett. Sajnos rajtam az abszolút cukorka-effektus jött elő. Masszív cukorkaillatom lett minden izgalom nélkül. A húgomon azonban remekül muzsikál, rajta a krémes virágillat között megbújó bors (mint egy nyelvét nyújtogató "rossz kislány") pimasz elegyet alkot, majd szépen elcsendesedik, bőrhöz simul és édes pipadohányt lehel magából.
Tartósságáról még nem tudok beszámolni, majd rákérdezek, mert természetesen a tesómnál landolt. Mivel rajta működik megkapja a 4 csillagot (egyenlőre).

upd.: Jó-közepes tartóssággal bír. Az édes-virágos dallamok hamar (kb. 1 óra alatt) elillannak, de a nyomukba lépő füstös-krémes illat még órákig dúdol csendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Nagy örömmel vártam és nagy csalódás lett a vége.

sabrirory

2013. február 17.

Szerintem: borzalmas
Ajándékba kaptam még 2 hete és az illatától majdnem behánytam már bocsánat a kifejezésért. Egyszerűen nem vagyok vele kibékülve. Másodszori nekifutásra sem változott róla a véleményem,így ráhagytam anyukámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Szerintem: borzalmas

butterfly

2013. február 9.

Meglepően jó illata van, sőt nagyon jó! Szívesen fújom be vele magam. Tetszik,hogy nem az a tipikus édeskés illat ami minden 2. parfümre jellemző, hanem van benne valami karakteres. Ja, és nagyon nagyon tartós!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.

Freedom

2013. január 31.

Sziasztok!Mint írtam régebben az Infinite Seduction NEM PARFÜM,hanem kölni.Ezért is nem olyan hosszú a hatása,mint a parfümöké.A parfümök több esszenciális olajat tartalmaznak,ezért tartós az illatuk.
Nekem nagyon tetszik az illata,minden nap használom.
A PARFÜMÖKRŐL ezt érdemes tudni:

Miért más illatúak a parfümök más embereken?
A test kémiája, a táplálkozás és a kor hatással van az illatainkra. A parfümök illóolajokat tartalmaznak, melyek különböző hatással vannak bőrünk olajaira. Néhány könnyebben beszívódik, mint a többi, emiatt egyensúlytalan állapot alakul ki, és ebből ered az illatok különbözősége.

Miért nem érezzük magunkon a kedvenc illatunkat?
Ez az illattal való telítettség miatt van. Megszokja a saját illatát, ezért nem érzi. Különleges alkalmakra viseljen más aromákat, vagy időről időre változtassa meg parfümjét.

Hová permetezzem a parfümöt?
Közvetlenül a pulzuspontokra, a csuklók belső oldalára (ne dörzsölje össze őket!), a könyökhajlatba, a fülek mögé, a térdhajlatba és a dekoltázsra. Fújjon egy kevés parfümöt a levegőbe és sétáljon keresztül az illatfelhőn! A kölniket bátran permetezheti egész testére és hajára, így az illatkapszulák minden mozdulatával felszabadulhatnak.

Mire használhatók még a parfümök?
Tehet néhány cseppet a fürdővizébe, vagy az öblítőjébe.

Hogyan kell tárolni a parfümöket?
Száraz, hűvös helyen. A kupakot mindig tegye szorosan a szórófejre. Ha már megkezdte a parfüm használatát, tárolja eredeti dobozában!

Hogyan tehető egy illat tartósabbá?
Az illat tartósabbá tehető úgynevezett rétegezéssel - ugyanazt az illatot több különböző termékkel vigye fel bőrére, használja a tusolózselét, testápolót, deo sprayt is a parfüm mellett. Így az illat mélyebb és tartósabb lesz.

Miért legyen egynél több parfümöm?
Mert egy nem elég! Használjon különböző illatokat nappalra, estére és különleges alkalmakra. Ha több parfümje van, több a választási lehetősége!

Mikor és hogyan vásároljak parfümöt?
Az illatvásárláshoz az ideális időpont vagy kora délelőtt, amikor az orr még kipihent, vagy 17 óra körül, amikor az illatérzékelésünk a legjobban működik. Soha ne próbáljunk ki egyszerre háromnál több parfümöt, mert ennél többet az orrunk nem tud megkülönböztetni.
Tipp: Mielőtt parfümvásárlásra indulunk, tegyünk egy kis zacskóba, vagy fóliába néhány pörkölt kávészemet, és ezt szippantsuk be két illattesztelés között, mert tökéletesen semlegesíti a szaglóreceptorainkat.

Meddig tartható el az illat?
Felnyitás nélkül a termék rendszerint 3-5 évig tartós marad. Utána viszont megváltozik az illata. Egy felnyitott flakon körülbelül másfél évig jó, utána az illat sokat veszít intenzitásából. Figyeljünk arra, hogy az üvegcsét ne tegyük fűtőtest közelébe, vagy közvetlenül ne érjék a nap sugarai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Nekem nagyon tetszik az illata,minden nap használom.
A PARFÜMÖKRŐL ezt érdemes tudni:

Miért más illatúak a parfümök más embereken?

Miért nem érezzük magunkon a kedvenc illatunkat?

Hová permetezzem a parfümöt?

Mire használhatók még a parfümök?
Tehet néhány cseppet a fürdővizébe, vagy az öblítőjébe.

Hogyan kell tárolni a parfümöket?

Hogyan tehető egy illat tartósabbá?

Miért legyen egynél több parfümöm?

Mikor és hogyan vásároljak parfümöt?

Meddig tartható el az illat?

pixie

2013. január 31.

nem életem parfümje, de mivel szeretem az ilyen kategóriájú illatokat (vanília, fűszerek), megvettem. nem csalódtam benne, kellemes viselni, de tényleg csak hétköznapra tudom elképzelni. picit lehetne tartósabb is (vagy max. délutánra újra fújom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

szatmarijuli

2013. január 31.

Abszolút nem érzek rajta semmiféle citrusillatot, nagyon kellemes, kissé erős a világa viszont. Meglepően tartós! Nem rendelném újra, de nem csalódtam. Most akciósan, 2000 Ft-ért rendelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellol, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol