Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális illatketegória.

Fejillat: bergamott, vérnarancs, feketebors

Szívillat: gardéniaszirmok, borsfa

Alapillat: ámbra, szantálfa, bőr, vanilia,

Ritkaság ❣️ Avon Infinite Seduction EDT
Ár: 3000 , Eladó: Csokri
Állapot: 50/15 ml, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Freedom

2013. január 21.

Még egy aprócska hozzászólás.Délelőtt fújtam magamra,és még tartósan érződik a finom illat.Tehát kölnihez képest hosszan tartó.A kölnivel ellentétben ugye tudjuk,hogy a parfümökben több esszenciális olaj található,ezért is mondják a parfümökre,hogy intenzívebbek,pár napig érezhetőek...De mivel ez kölni,nagyon szépen teljesít :) ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Freedom

2013. január 21.

Sziasztok!Ma kaptam kézhez a kölnit.Nagyon meg vagyok vele elégedve,nekem 10/10 pontos :) !!!A katalógusban is már megfogott az illat.Mintha csak visszarepültem volna a gyermekkoromba,már éreztem ezt az illatot akkor is,még ha az nem is kölni volt,inkább emlék illat.Szerintem a huszonévesek korosztályába tartozik ez az illat.Kölnihez képest tartós.A Far Away után ez lett a második kedvencem!Én ajánlani merem másoknak is... :)

karakumsivatag

2013. január 19.

Hetek óta a birtokomban van, de nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e. Először nagyon tetszett a tömény gyümölcsös édessége aztán egy idő után már nagyon zavart. A borsot egyáltalán nem érzem benne. Extra tartósnak sem mondanám. Az illat engem a Ricci Ricci-re emlékeztet. Aztán eszembe jutott, hogy van nekem az Oriflame-től a Rock Passion, amiben szintén van narancsvirág. Az egyik túl édes a másik túl keserű, de a kettő együtt nagyon jó:) 4 csillagot azért adok, mert alapjában véve egy hordható, nőies parfüm és az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

agiv

2013. január 10.

Ma kaptam meg,már alig vártam...mivel zsákbamacskát rendeltem,csak magát az üvegcsét láttam a magazinban,viszont az összetevőlistában nagyon szimpatikus volt a feketebors,a vérnarancs és a vanilia..... gondoltam rossz csak nem lehet,ha mégis akkor átpasszolom valakinek.Nem ért igazából csalódás...nagyon kellemes illata van,és elég erőteljes amit én szeretek,én leginkább a vaniliát és gardéniát és szantálfát érzem rajta leginkább ...kb fél-1 óra után.Tetszik...majd kiderül mennyire tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

2013. január 7.

Meglepően jó illat az Avontól. Nekem eddig az Avonos illatok közül csak a City Rush jött be, a többiben mind érzek valami egyen-mellékillatot, ami tipikusan Avonos. Ez az illat meglehetősen erős (de ilyen elnevezéssel ezt is várja szerintem az ember), kifújáskor számomra kissé férfias volt, de aztán a bőrömön már nem volt az. Fejillatban a bergamott-feketebors dominál, alapban a sznatál és a vanília. Kicsit emlékeztet a Lancome Hypnose edP-re, de annál férfiasabb. Összességében egy kellemes illat, napközbeni, rohangálós, buliba is jó. évszakot tekintve inkább őszi-téli, mindenképpen hűvösebb időre való, nyáron nem tudom elképzelni magamon. Tartósságára azt mondanám közepes (a City Rush jóval tartósabb, más Avonos parfümöt nem használtam, csak próba szinten, így azokhoz nem tudom viszonyítani).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellol, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol