Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus sörtékből készült lapos ecset a barnítóval vagy pirosítóval történő precíz kontúrozásért.

Mérete: 5 x 8 cm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

karaibrahimgil

2018. augusztus 22.

Nem is sejtettem, hogy ez ilyen szuper. Komolyan, szeretem vele reggelente felvinni a bronzosító púdert. Puha, kényelmes használni, nem hullik szanaszét... Szerintem akinek lehetősége van rá, érdemes beszereznie egyet (az enyém is a Krémmániának köszönhető, hála Minayanak :-*), mert nem csak utazásoknál, hanem mindennapos használatra is kitűnő választás. Ha meg a márkát és az árát veszem alapul, akkor pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Anheszenamon

2018. február 23.

Nagyon jó kis ecset, főleg ennyi pénzért. Igaz én nagyon ritkán használom, mert nem igazán kontúrozok, inkább bronzosító párti vagyok. De mégis megérdemli az öt csillagot. Pihe-puha, jól el lehet vele dolgozni a felvitt terméket, nem hullik a szőre. Simán versenyre kelhet egy drágább ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Kitti

2016. december 20.

Nagyon szuper ecset én a pirosítót viszem fel vele.
Amit tudnia kell egy ecsetnek azt tudja is:
Nem hullik a szőre,még egy szál sem hullott ki.
Nagyon finom puha.
Könnyű vele dolgozni.
Elég tömör a szőre.
Szerintem ennyi pénzért ez egy nagyon jó ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Nagyon szuper ecset én a pirosítót viszem fel vele.
Amit tudnia kell egy ecsetnek azt tudja is:
Nem hullik a szőre,még egy szál sem hullott ki.
Nagyon finom puha.
Könnyű vele dolgozni.
Elég tömör a szőre.
Szerintem ennyi pénzért ez egy nagyon jó ecset.

Powderpuff Girl

2016. november 9.

Bocsi csajok, úgy látom, hogy én vagyok az egyetlen, aki nincs maradéktalanul megelégedve vele....Jó tulajdonságai közé tartozik, hogy tényleg nagyon puha és tömött a feje, mellyel könnyen el lehet dolgozni a felvitt terméket. Most jön a DE: sokkal jobban szeretném, ha az ecset vége nem lenne ennyire lekerekítve, hanem egyenesebb lenne. Van egy pár ecsetem amit kontúrozáshoz használok és eddig a ferde, illetve a R.T. contour brush-a vált be a legjobban. Arról nem is beszélve, hogy kis mérete lévén mindig eltűnik a többi nyeles ecset között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 26.

Eszméletlenül puha, és tömött szőre van, nem hullik. Szépen lehet vele dolgozni, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

highlightislife

2016. szeptember 1.

imádom vele használni a bronzosítóm! teszi a dolgát, eddig nem volt vele semmi gondd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

ayse

2016. június 20.

Itt vettem.és nagyon szeretem.tobb mindenre hasznalom.por állagú dolgokhoz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 20.

Itt vettem.és nagyon szeretem.tobb mindenre hasznalom.por állagú dolgokhoz

Nolee

2016. június 18.

Nagyon vártam már, hogy az Avon piacra dobjon egy kontúrecsetet is, azonnal le is csaptam rá, amint megjelent.
Tényleg puha, elég tömött, de azért még nem túlságosan. Óvatosan kell bánni vele, mert a pigmentáltabb kontúrokat hajlamos túlságosan is erőteljesen felvinni, amit aztán sok idő eldolgozni. Viszont ha a mennyiséget eltaláljuk, nagyon könnyű vele árnyékokat rajzolni az arcra, jó kis ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

danyadi77

2016. május 15.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Én is elégedett vagyok vele, bár először kételkedtem benne, de úgy tűnik, szebben tudom felvinni vele a pirosítót, mint a hagyományos púderecsettel. Anyaga nagyon finom, puha. Ennyiért jó kis ecsetnek bizonyult eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

lyll

2016. május 11.

Pihepuha, jól mosható, kellemes a bőrnek és nem hullik a szőre. Higlighterrel használom, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.