Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Folyékony szemhéjtus ragyogó árnyalatokban: mesésen fest a napfényben, nem maszatolódik, az applikátora megkönnyíti a használatát.

6 árnyalatban kapható

mlexa

2019. június 20.

2 árnyalat van meg belőle, az arany és a kék szín. Az aranyt nagyon szeretem, szép pigmentált a szín, elég csak végighúzni a tust a szemhéjamon és kész, mehetek is. Egész nap a helyén marad, rá sem kell néznem. Igaz, hogy picit várni kell, hogy száradjon felvitel után, de ez csak 1 perc nagyon maximum. DE! A kék színű egy katasztrófa. Egyáltalán nem szép a színe, és nem is olyan pigmentált. Tízszer kell kencselnem, hogy látszódjon valami. Emellett még csak nem is olyan tartós, mint az arany. Szóval így csak közepesre tudom értékelni, és a többi színnel inkább nem próbálkozom, mert ezek szerint lutri...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Lina1105

2017. június 30.

Friss szerzemény, két árnyalatban rendeltem (Electric Blue, Bronze). Élesben még csak a kéket próbáltam, könnyű felkenni, nekem pont megfelelő méretű az applikátora. Gyönyörű a színe és egész nap el sem mozdul a helyéről. Buliba, de nyáron hétköznapra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

anettvagyok

2017. június 15.

Nekem a fekete van meg. Én nagyon szeretem, szépen fent marad a nap végéig, viszont az ecsete nagyon rossz, tapasztalt kéz kell hozzá, hogy szép és vékony vonalat lehessen vele csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Katsura

2017. április 24.

Szerintem teljesen jó. Szép fekete, a csillámok nincsenek benne eltúlozva. Könnyű vele dolgozni és szép a végeredmény, nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Butterfly24

2017. február 7.

Nekem ezüst színben van és nagyon szeretem. Szépen fel lehet vinni az ecsettel, bár elég folyós, vigyázni kell vele. De tartós, nem kenődik el és szép vékony vonalat lehet húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

kovacszsofia0513

2017. január 2.

Nekem az arany árnyalat van meg belőle. Az a bajom vele hogy túl lasan szárad és nem is olyan tartós, ami nyáron nem a legjobb mert könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Nime

2016. december 19.

Nekem a lila-fekete-arany-bronz színek vannak meg, a lila,igaz hogy szépen fénylik de annyira átlátszó hogy sok rétegben kell felvinni, a fekete nem csillámos, viszont az arany és bronz színek nagyon szép pigmentáltak és brutál erős élénk színük van,már már annyira hogy nappalra túl sok. Száradása lassú -nekem, és az ecsetével nem tudok dolgozni,precíz szép vonalat húzni. Így nem tudom szeretni őket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Banszky

2016. november 1.

Nekem bejött ez a termék. Mondjuk nem kell sok mindent "tudnia" számomra egy szemhéjtusnak. Szép és tartós szín,többször is áthúzhatok rajta akkor sem rontom el. Természetese ezt is akciósan vettem,így bőven megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Baabbii95

2016. augusztus 31.

A Shiny Black árnyalatot rendeltem meg. Szemhéjra felkenve halványabb mint a többi tudom ezért két rétegben vittem fel. A csillámok nagyon picik, szinte nem is látszódnak. Kicsit nehezen szárad. De eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

csibike100

2016. augusztus 2.

Én a Shiny Black árnyalatot rendeltem meg, amikor megérkezett és kipróbáltam a kezemen nagyon örültem, mert tényleg olyannak tűnt, mint amilyennek elképzeltem, mint amilyen a kupakja. Sajnos, ha a szemhéjamra viszem fel már nem egészen olyan, sajnos ott nem igazán látszanak a csillámok, sem a fény, egy sima fekete tusvonalnak hat. Ha közelebbről megnézem látszik, hogy vannak benne csillámok, de én ennél többet vártam. Az applikátora viszont tetszik, szép tusvonalat lehet vele húzni. A tartósságával sem volt problémám, nem maszatolódott el, nem tűnt el a szemhéjamról. A száradása is egy kicsit lassú, szóval addig tilos pislogni, vagy tüsszenteni.

Update:
Talán éppen azért, mert egy kicsit halványabb, mint az eddig használt és szeretett tusaim, és ezért egy kicsit más a végeredmény, nem tudom, de megszerettem, napi szinten használom, a tartóssága is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Update: