Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Folyékony szemhéjtus ragyogó árnyalatokban: mesésen fest a napfényben, nem maszatolódik, az applikátora megkönnyíti a használatát.

6 árnyalatban kapható

nanne

2016. augusztus 2.

A lilát szereztem be, de minek?????? Nem is annyira metálos,mint amire számítottam, de legalább akkor lenne lila, és elhasználgatom, de ez sajnos olyan halvány és foltos eredményt ad, botrány... A tartóssága is csapnivaló sajnos. Pedig de szerettem volna ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Jelizz

2016. augusztus 1.

Szep intenziv fekete szine van, akciosan vettem ,de sajnos ez a filces megoldas nem jott be... lehet h en nem tudom hasznalni,de ez nem tetszik,nem tartos mert elhalvanyodik,kopik,maradok a lovely vagy az essence szemhejtusoknal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Zsokaa

2016. július 28.

Szerintem kiváló tusok! Szépek a színek, könnyű dolgozni velük, elég hamar is száradnak, és nagyon-nagyon tartósak. A lemosásuk viszont nagyon könnyű. A legjobb tusok közé tartoznak, amiket eddig próbáltam. És az áruk is nagyon baráti. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

agi.greendaygirl

2016. július 28.

amber színben van meg, csodaszép fénye van, tartós, könnyen használható, mi kell még?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Dalmicica

2016. július 23.

Ez egy kalap kaki...A lilát rendeltem...annyira vártam...hát semmi de SEMMI nem látszik belőle kb a szemhéjon...baromi dühös vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Lunaaaw

2016. július 2.

Az Electric Blue árnyalat van meg egyelőre, de imádom. Tartós. Gyönyörű színe van, és ritka alkalom de olyan a színe mint a katalógusban feltüntetve. Most pozitívan csalódtam és valószínűleg több árnyalatot és szerzek még be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Hatsumomo

2016. július 1.

Sajnos nekem ez a termék most nem jött be, pedig nagyon szeretem az avon összes termékét. A színe metálos, ha fel viszem inkább valami szűrkés benyomást kelt. Intenzívebb színre számitottam, hasonlóra mint amilyen maga a kupakja is. Annyi a jó benne hogy tartós, De lehet hogy a színe valakinek jobban beválik mint nekem. :) ezert nem pontozom le nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

agiv

2016. június 27.

Én a kéket rendeltem meg,nekem az ecset az tetszik.könnyen tudok vele tusvonalat húzni.nagyon szép fémes hatása van,és nekem nagyon tartós volt,negyed 7kor felkentem,5körül hazaértem és meg se moccant,pedig elég meleg volt,aggódtam is h majd szétfolyik,de nem,szuperül teljesített nálam,.biztos veszek még más színben is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.