Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Lapos hajkefe hajegyenesítéshez.

• csúszásmentes nyéllel
  • ideális a haj kisimításához
  • elbánik a kellemetlen csomókkal, anélkül, hogy tépné a hajat

ingrid0411

2014. július 7.

Nagyon szeretem. Főleg hajszárításkor használom, mert szép egyenesre tudom szárítani a hajam. A bogyók a végéről nem kopnak le ami nálam egy fő szempont. Akciósan rendeltem így teljes megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

DalmiDalmiDalmi

2014. május 6.

Ezerháromszáz forintos akciós áron jutottam hozzá. Imádom a színét. A mérete kicsit otromba, macerásan használható. Egy hónap után az enyém tüskéinek a végéről lepotyogtak a gumi gömböcskék. Meg lehet vele fésülködni, de gyakran tép a hajszálaimból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

ebyke92

2014. március 18.

Imádom ezt a hajkefét :) nagyon szuperul kifésüli a hosszu hajam *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Imádom ezt a hajkefét :) nagyon szuperul kifésüli a hosszu hajam *****

Ramcs

2014. február 11.

Hosszú hajhoz a legjobb választás. Gyorsan és kíméletesen lehet vele csodaszép egyenes frizurát varázsolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.

babyface

2014. január 26.

a legjobban az tetszik benne, hogy pikk-pakk kifésülöm vele a hajam, semmi gubanc :) viszont csak teljes hosszra jó, ha copfba akarom kötni a hajam kell egy ovális, mert ez böhöm nagy a kerek fejemhez :) de amúgy szuper remélem sokáig jó barátok leszünk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

bejus89

2014. január 25.

Az első Avonos rendelésem volt (kb. 10 éve) és nagyon szerettem még a régi szürke kiadásában! Ahhoz képest,hogy extra hosszú hajam van, elég sokáig bírta a gyűrődést! :) Most újra sikerült innen megvásárolnom és nagyon boldog vagyok! :) 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

eve

2013. április 7.

kb nem kell hajvasalot hasznalni ha szaritas kozben atfesulom egy parszor ezzel a kefével: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

hempike1

2013. április 7.

Nagyon jó termék, gond nélkül kibontja a gubancokat és kellemesen masszírozza a fejbőrt. Nagyon jó választás hosszú hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

beautifullife

2013. április 1.

Régen,amikor használtam még a legnagyobb gubancokat is kiszedte a hajamból,aztán annyira belelendültem a kóctalanításba,hogy letört a nyele.. úgy még talán kényelmesebb volt használni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

rencike666

2013. március 14.

Nekem ugyanilyen van csak szürkében, régen kaptam de az is avonos és nagyon szeretem, nem tépi a hajam és nem is töri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.