Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Lapos hajkefe hajegyenesítéshez.

• csúszásmentes nyéllel
  • ideális a haj kisimításához
  • elbánik a kellemetlen csomókkal, anélkül, hogy tépné a hajat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

shara88

2013. február 12.

sok hajkefém van, de ez a kedvencem :) hosszú göndör-hullámos hajam van és a reggeli gubancokat tépkedés nélkül kigobozza, nem húzza, csupálja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Wr.

2013. január 30.

Azért vettem meg ezt, mert a régi kefémmel már nehéz volt a hosszú hajam kifésülni. Sokkal könnyebb ezzel, én nem az egyesítő hatásáért vettem, nekem picit hullámos a hajam, ez a hajkefe nem oszt nem szoroz rajta. Aki csak emiatt venné meg az lehet csalódhat majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

lau0825

2013. január 6.

Imádom ezt a kefét, nem húzza a hajam és nagyon egyszerűen egyenesre tudom vele szárítani az egyébként göndör hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.