Avon

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarakta, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kinyíló mandarinvirág ölelkezik a fehér- és a zöldtea levelekkel és a játékos babarózsával.

Ár: 14.000 Ft , Eladó: AVP
Állapot: Bontatlan, celofános csomagolású, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Krisz

2012. július 8.

Őszintén szólva én csak a citromillatot és egy kevés mellékillatot érzek, a mandarinvirágból, fehér- és zöldteából meg a babarózsából semmit. Nem lett a kedvenc citrusos illatom, de én többet vártam egy Reese Witherspon nevével fémjelzett üvegcsétől!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

VeraTala

2012. július 1.

A mindennapi parfümöm. Nekem eléggé tartós, nem szeretem, ha több méterről érezhető illatfelhő vesz körül... Kellemes az illata, nekem nem édes, hanem citrusos, friss.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

nyergesnetoth.edit

2012. július 1.

én kipróbáltam mindhárom illatot és nagyon kellemesek és tartósak. a most akciós szettből biztos többet fogok vásárolni.
de sztem meg fog szűnni a termék mint minden jó illat az avonnál!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

de sztem meg fog szűnni a termék mint minden jó illat az avonnál!!!

BabaCica92

2012. január 28.

Nekem kicsit túl citromos az illata, tartósságát tekintve elég jó, ára sem annyira gáz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

katarakta

2012. január 18.

Kellemesen csalódtam ebben a parfümben.Sokan írtátok már Avonos parfümökre,h.nem erősségük a tartósság.Meg kell mondanom,ez bizony tartósnak bizonyul.Több óra elteltével is ugyanolyan intenzív az illata,szépen,fokozatosan bontakoznak ki a különböző illatelemek.Összességében egy finom,inkább a friss kategóriába sorolt illat válik érezhetővé.A fehér és zöld teák(én nem tudom őket teljesen szétválasztani)jól kiérezhetők az illatból,és van benne vmi balzsamos összetevő is.Szóval összességében ár érték arányban(én akciósan 3000 ft-ért vettem)a tartósságot is belevéve megéri az árát,csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol